Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Rainbow Six Siege - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Rainbow Six Siege - poradnik do gry

Rainbow Six Siege - poradnik do gry

Jak GROM z jasnego nieba! Poradnik do Rainbow Six Siege nauczy Cię strzelać i grać zespołowo w rozgrywkach multiplayer. Opisujemy operatorów (w tym GROM), pokazujemy ich umiejętności i zdolności, a także opisujemy drony, pułapki i ekwipunek. Nie zabrakło taktyki i opisu map.

Ostatnia aktualizacja: 25 czerwca 2018

Niniejszy poradnik do gry Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege omawia najważniejsze funkcje gry i pomaga w poznaniu jej podstaw. Pierwszy rozdział tego poradnika w szczegółowy sposób przeprowadza Gracza przez proces poprawnego ustawiania configu, a więc czułości myszy lub kontrolera, ustawień video i audio. Kolejne rozdziały zostały poświęcone najważniejszym aspektom rozgrywki, jak: poprawne pozycjonowanie celownika, korygowanie odrzutu broni, techniki poruszania się i strzelania. W dalszej części niniejszego poradnika do gry Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, Gracz będzie miał możliwość dokładnego zapoznania się z technikami wykorzystywania urządzeń szpiegowskich, takich jak drony i kamery. W poradniku nie zabrakło także porad związanych z pokonywaniem pułapek, barykad i innych przeszkód. Przedostatni rozdział w szczegółowy sposób opisuje wszystkich Operatorów, którymi Gracz może sterować w trakcie rozgrywki. Ostatni rozdział poświęcono poradom ogólnym, które mogą przydać się zarówno atakującym, jak i obrońcom.

Poradnik do Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege zawiera:

  • Porady ułatwiające poprawne ustawienie configu.
  • Porady związane z odpowiednim pozycjonowaniem celownika i strzelaniem.
  • Opis technik strzelania.
  • Opis technik poruszania się.
  • Porady związane z korzystaniem z dronów i kamer.
  • Porady związane z pokonywaniem pułapek, barykad i innych przeszkód.
  • Charakterystykę Operatorów wraz z poradami.
  • Opis trybów rozgrywki wraz z poradami.
  • Porady ogólne.

Łukasz Telesiński (www.gry-online.pl)

Autor Poradnika

Łukasz Telesiński

Łukasz Telesiński

Przed dołączeniem do zespołu poradników GRYOnline.pl (2015 r.), studiował na AWF-ie w Poznaniu, skąd wyszedł z tytułem magistra. Ma 8-letnie doświadczenie w pisaniu poradników do różnych produkcji, a obecnie pracuje także w branży IT, gdzie jest rekruterem technicznym. Pomimo że gra w prawie każdy gatunek, szczególną uwagę skupia na grach MMORPG, RPG, FPS oraz grach sportowych (seria FIFA, Football Manager, wyścigi). Poza graniem lubi gotować (jest fanem kuchni włoskiej), czytać książki (szczególnie fantasy i kryminały), a także aktywnie spędzać czas poza domem, robić zdjęcia i kręcić filmy z podróży.

więcej


Informacje o Rainbow Six Siege - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 25 czerwca 2018

Poradnik zawiera : strony: 39, ilustracje: 38 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Rainbow Six Siege - poradnik do gry