Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Decyzja z Aloysiusem Dawsonem w Vampyr Vampyr poradnik, solucja

Na tej stronie znajdziesz opis decyzji związanej z Aloysiusem Dawsonem - umierającym mężczyzną, który jest filarem West End. Podczas rozdziału 5 i misji "Fontanna Życia" możesz podjąć wybór, co zrobić z mężczyzną. Możesz podjąć jedną z trzech decyzji:

1 - Decyzja z Aloysiusem Dawsonem w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry
  • Oczaruj mężczyznę - Aby skorzystać z tej opcji, musisz wcześniej odkryć wskazówki o mężczyźnie. Ten wybór można postrzec jako dobry - mężczyzna wyzbędzie się swojego lęku przed śmiercią. Następnej nocy, dowiesz się, że Aloysius umrze - zostawi jednak część majątku i akcesoria medycznym chorym. Spowoduje to uleczenie wszystkich chorych mieszkańców dzielnic (wciąż następnej nocy mogą zachorować). Dodatkowo, zostaniesz wykluczony z klubu Ascalon - w mieście będziesz mógł spotkać niektórych członków i będzie cię czekać opcjonalna walka z ekonami.
  • Przemień - za 2000 xp możesz przemienić mężczyznę, by ten stał się wampirem. Jest to wątpliwy moralnie wybór, ponieważ mężczyzną jest zgorzkniałym człowiekiem, który pragnie odgrodzić bogatych od biednych. Aloysius przeżyje i stan zdrowia dzielnicy nie ulegnie pogorszeniu. Lord Redgrave będzie wniebowzięty i pozostaniesz członkiem Ascalonu.
  • Wypij krew - Od razu zabijesz mężczyznę. Jonathan wyssie krew i starzec umrze. Rozwścieczy to Lorda Regreave'a, który wydali cię z klubu Ascalon.