Vampyr: Grand Guignol - solucja, opis przejścia
Aktualizacja:
Ta strona solucji do gry Vampyr opisuje zadanie "Grand Guignol". Jonathan wyrusza do teatru, gdzie ma nadzieję znaleźć przyczynę infekcji mieszkańców West End.

- Przed przystąpieniem do misji zalecam wzmocnienie Jonathana, rozwój umiejętności, czy ulepszenia broni. Czeka cię bowiem ciężka walka z bossem później w misji i warto się dobrze przygotować.
- Twoim zadaniem jest dotarcie do teatru. Gdy dotrzesz do budynku, okaże się, że jest zamknięty. Musisz obejść go i wejść do środka z drugiej strony, przez stary balkon.

- W środku, usłyszysz tajemniczy głos kobiety. Idź przed siebie i systematycznie schodź coraz niżej. Po drodze czeka na ciebie trochę walk ze skalami.
- Mijaj kolejne balkony i kieruj się na parter, do kobiety, która przemawia na scenie. Niebawem dotrzesz do Doris Fletcher - czeka cię krótka scenka z kobietą, a niebawem będziesz musiał stoczyć z nią pojedynek.

- Doris jest bardzo silnym wrogiem. W pierwszym etapie pojedynku, kobieta będzie miała zasłonięte ramię i będzie głównie używała szabli do walki. Jej ataki są silne i koniecznie musisz je omijać.
- Dodatkowo, kobieta przyzwie kilka skalów, które dołącza do walki. Dodatkowo utrudni to pojedynek, gdyż musisz omijać jeszcze ataki tych bestii.

- Gdy odbierzesz ok. 1/3 zdrowia, rozpocznie się drugi etap pojedynku. Doris odsłoni swoje zmutowane ramię i zacznie go używać w walce.
- Kobieta posiada silne ataki zasięgowe, potrafi cię łapać z daleka i używa ręki jak maczugi. Mocno komplikuje to pojedynek, bo ciosy Doris naprawdę bolą.
- Dodatkowo, na arenie będą pojawiać się chmury gazu, które musisz unikać. Cały czas musisz być w ruchu i odskakiwać przed praktycznie każdym atakiem. Staraj się atakować kobietę w wolnych chwilach, używająć np. broni palnej lub ataków zasięgowych.

- Gdy kobieta zginie, opuści bardzo dobrą szablę, którą używała sama w walce. To silna broń jednoręczna, którą warto używać.
- Po walce, pojawią się łowcy McCullena. Ucieknij z teatru, a misja i rozdział zakończą się powodzeniem.
0
Komentarze czytelników
pawel 222 Generał
Szkoda bo nie mogę wbić platyny z jednej przyczyna nie mogę zdobyć wszystkich broni białych .
dzupert Chorąży
Do autora poradnika. Trzeci list ni znajduje się lokalizacji przez ciebie opisanej, tylko na 1 piętrze na prawo od kryjówki !!!!!
Zapłaciłem za poradnik, który kolejny raz już wprowadził mnie w błąd. Radzę starannie przygotowywać tego typu materiały, tym bardziej, że pobieracie za to $$
SKIBAA10 Centurion
Mam duży problem. Jak mogę zmienić broń, np. na broń palną? Kurde bo nie wiem wogóle jak to się w grze robi. Oczywiście PC i obsługa myszki + klawiatury.
jkswaegjk Junior
Mam taki problem, niechcący '' odblokowałam'' misję ocalajacą Louise i problem w tym, że mam 21 poziom i nie mogę pokonać ekona który ją więzi. Próbowałam już tyle razy ale ok. 3 lub 4 jego uderzeń i już jest po mnie. Nie mogę się wzmocnić bo postać zginie a bronie mam na maksa. Tak bardzo chce go pokonać ale po prostu nie mogę. I moje znaczące pytanie jest takie... Czy jak jednak odpuszczę ją sobie i pójdę spać to czy nadal będę mogła mieć szansę na najlepsze zakończenie? I może ktoś ma jakieś porady co do tego ekona..
Natsunaya Legionista
Notka dla twórcy poradnika. Aby uzyskać ostatnią wskazówkę dla Carina Billow z West-End należy wybrać opcję dialogową "Oszukano cię"
Eziair Junior
Powrót do przeszłości, trzeci fragment - serio? "Pomieszczenie na prawo od wejścia do pokoju/gabinetu Jonathana" I nie trzeba więcej pisać, a łatwiej znaleźć.
morowindvs Chorąży
Miałem ostatnie zakończenie
nie upadła żadna dzielnica
Wypiłem sporo krwi
a McCullum jest człowiekiem
inne dzielnice mają się dobrze
cherry930 Junior
Hej, mam taki roblem, bo gram w Vampyra na PSie i w misji zapominając o przeszłości, Mary na cmentarzu zbaija matkę Emelyne Reid. Mial ktoś podobnie? Co mogło wpłynąć na to? Bo tu w poradniku Jonathanowi udaje się ugadać Mary by nie zabiła matki..
Kaktus12 Junior
Hej. Wiemy co się stanie jak poziom dzielnic będzie krytyczny, ale co daje poziom odkażony? Sądziłem że po odkażeniu przeciwnicy znikną albo chociaż będzie ich mniej, a jak narazie nie czuję różnicy.
oskar1981 Junior
Zrobiłem zadanie dotyczące teatru mam teraz uruchomione zadanie puszka pandory czy jest jakiś sposób abym mógł wrócić do teatru bo drzwi mam zablokowane a oknem już nie moge wrócić
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
