Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak w 7 krokach ukończyć Vampyra nie zabijając nikogo w Vampyr? Vampyr poradnik, solucja

Na tej stronie zapoznasz się ze spisem najważniejszych wyborów, które mają wpływ na ukończenie gry z wszystkimi żywymi mieszkańcami. W tej sposób, kończąc grę Vampyr wszyscy bohaterowie niezależni będą żywi. Wymaga to podjęciu decyzji w kilku, krytycznych decyzjach, które zostały przedstawione i opisane poniżej.

Krok 1: Nie pij krwi mieszkańców

To dość oczywisty krok, ale zdecydowanie warto o tym pamiętać. Jeśli chcesz, żeby wszyscy przeżyli, to musisz zapomnieć o piciu krwi mieszkańców. Osłabi to Jonathana, gdyż będziesz musiał ukończyć grę bez sporego udziału doświadczenia za pochłonięcie ofiar. Nie jest to niemożliwe, choć utrudnia w szczególności końcówkę gry, gdy wrogowie będą mieli znacznie wyższy poziom doświadczenia.

Krok 2: Odszukaj zaginionych mieszkańców

W prawie każdej dzielnicy czeka na ciebie zaginiona postać, której coś się przytrafiło - Jak w 7 krokach ukończyć Vampyra nie zabijając nikogo w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry

W prawie każdej dzielnicy czeka na ciebie zaginiona postać, której coś się przytrafiło. Jeśli odkryjesz ich położenie (rozpoczniesz śledztwo), a nie pomożesz im tej samej nocy - mieszkaniec zginie. Oto spis uwięzionych mieszkańców:

  1. Szpital Pembroke - Oswald Thatcher uwięziony jest w kanałach, niedaleko szpitala.
  2. Whitechapel - Cadogan Bates jest uwięziony z dala od Whitechapel. Znajdziesz go uwięzionego w domu, między Pembroke a Whitechapel. Hsiao Shun jest uwięziona z kolei na cmentarzu, zamknięta w podziemnej krypcie.
  3. Doki - Rodney Grader ukrył się w kanałach miasta, blisko osady skalów.
  4. West End - Louise Teasdale jest przetrzymywana przez ekona, w kanałach miasta. Kimura Tadao, znajdziesz go niedaleko wejścia do West End, zamkniętego w budynku.

Uwaga: jeśli potrzebujesz pomocy z lokalizacją mieszkańców, odwiedź nasze strony poświęcone śledztwom. Wskażą one miejsce zaginionych i ułatwią dotarcie do nich.

Krok 3: Nie gryź Claya Coxa

1 - Jak w 7 krokach ukończyć Vampyra nie zabijając nikogo w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry
  1. Podczas rozdziału 1 i misji " Zabierz mnie do szpitala" natkniesz się na rannego Claya Coxa. Odprowadź mężczyznę w bezpieczne miejsce i uwolnij go. Wyssanie z niego krwi, od razu go uśmierci.

Krok 4: Oszczędź Dorothy Crane

Ten wybór ma miejsce podczas rozdziału 2, na koniec misji Szantaż w Whitechapel - Jak w 7 krokach ukończyć Vampyra nie zabijając nikogo w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry

Ten wybór ma miejsce podczas rozdziału 2, na koniec misji "Szantaż w Whitechapel". Będziesz mógł zdecydować, co zrobić z Dorothy Crane. Możesz oczarować kobietę, oszczędzić ją, lub wyssać krew.

  1. Poprawnym wyborem jest Oszczędzenie Dorothy. Dzięki temu, kobieta następnej nocy pojawi się w swoim azylu i wciąż będzie leczyła innych mieszkańców. Aby móc skorzystać z tej opcji, musisz wcześniej zdobyć wskazówki o kobiecie.

Krok 5: Daj wypić krew Seanowi Hamptonowi

Ten wybór ma miejsce podczas rozdziału 3 i misji "Zła Sława Podąża Za Człowiekiem". Podczas zadania, wrócisz do Seana Hamptona i będziesz mógł wybrać, co zrobić z przemienionym w skala mężczyzną.

  1. Poprawnym wyborem w tym przypadku jest danie do wypicia krwi Jonathana i poświęcenie punktów doświadczenia. Ten wybór zaowocuje faktem, że mężczyzna uwolni się z żądzy krwi i sumiennie będzie pracował w swoim schronisku.

Krok 6: Zamień Aloysiusa Dawsona w wampira

Podczas misji Dobór nienaturalny natrafisz na umierającego Aloysiusa Dawsona - Jak w 7 krokach ukończyć Vampyra nie zabijając nikogo w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry

Podczas misji "Dobór nienaturalny" natrafisz na umierającego Aloysiusa Dawsona. Choć nie jest to moralnie najlepszy wybór, to musisz przekształcić mężczyznę w wampira. To jedyny sposób żeby sędziwy mężczyzna przeżył.

  1. Podczas rozmowy z Aloysisuem, poświęć punkty doświadczenia i zamień mężczyznę w wampira.

Krok 7: Ulecz Doktora Swansea swoją krwią

Wybór ma miejsce podczas zadania Dla wiedzy bez jej wiedzy - Jak w 7 krokach ukończyć Vampyra nie zabijając nikogo w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry

Wybór ma miejsce podczas zadania "Dla wiedzy bez jej wiedzy". To ostatni waży wybór w grze Vampyr. Doktor Swansea umiera i możesz zdecydować co chcesz zrobić z mężczyzną.

  1. Jeśli chcesz, żeby Doktor Swansea przeżył, musisz poświęcić doświadczenie (potrzebujesz go aż 3000!) i dać mężczyźnie wypić krew Jonathana. To pozwoli mu następnej nocy wrócić do Szpitala Pembroke.

To wszystkie najważniejsze wybory w grze, które mają wpływ na życie poszczególnych mieszkańców. Pamiętaj, że koniecznością jest również dbanie o wysoki poziom zdrowia dzielnicy (nie może spaść poniżej krytycznego) i leczenie chorych z pomocą leków.