Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak walczyć w Vampyr? Vampyr poradnik, solucja

W Vampyrze, walki jest sporo - na ulicach znajdziesz masę przeciwników, od Skalów, po fanatycznych Strażników Priwen. W grze jest dość nierówny poziom trudności - część walk jest dość łatwych, a inne potrafią mocno podnieść ciśnienie. Ten rozdział poradnika przedstawi porady, jak skutecznie radzić sobie w walce.

1 - Jak walczyć w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry
  • Pamiętaj, że wrogowie zazwyczaj zadają bardzo duże obrażenia. Jest to niezmienny czynnik w grze, który nasila się pod koniec. Przeciwnicy potrafią mocno poturbować Jonatahna i jedynym remedium na to jest skuteczny unik. Nie możesz dać się trafić i stawiać na mobilność w walce.
  • Aby być mobilnym, konieczne jest ulepszenie wytrzymałości. To priorytet - duża wytrzymałość przełoży się na uniki i częstotliwość ataków twojego bohatera. To kluczowy parametr, który powinieneś regularnie ulepszać podczas wydawania punktów doświadczenia.
  • Wybierz broń, która zapewnia wyssanie krwi i korzystaj z umiejętności wampira. Autofagia potrafi uratować życie - wystarczy, że odejdziesz od wroga, uzdrowisz się i wrócisz, by go dalej atakować.
  • Bariera z krwi to świetna umiejętność wsparcia, szczególnie na wyższych poziomach ulepszenia, gdy ma niski czas odnowienia. Bardzo dobrze jest również używać z umiejętności ofensywnych, takich jak włócznia krwi, czy mgła z cienia.
  • Bardzo pomocna jest również broń palna - tutaj polecam szczególnie luparę, która idealnie nadaje się do zadania dużych obrażeń wrogowi. Pamiętaj jednak, że potrzebujesz amunicji, żęby móc wykorzystać broń w walce.
  • Większość starć sprowadza się do formuły atak -> odskok. To podstawa - wystarczy nauczyć się ruchów wroga, w odpowiednim momencie dokonać doskoku i uciec, gdy przeciwnik znów zechce nas zaatakować.