Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobywać dużo doświadczenia w Vampyr? Vampyr poradnik, solucja

W Vampyrze, doświadczenie jest bardzo cenne, gdyż dzięki niemu możesz odblokowywać nowe umiejętności. Spowoduje to osiągnięcie wyższego poziomu doświadczenia i ogólne wzmocnienie Jonathana. Jest kilka sposobów w grze, żeby zdobyć dużo doświadczenia:

1 - Jak zdobywać dużo doświadczenia w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry
  • Jeśli chcesz mieć postać o najwyższym poziomie doświadczenia, to wybór jest jeden - musisz zabijać mieszkańców dzielnic. Wyssanie krwi z niektórych mieszkańców da ci nawet 6000, lub więcej doświadczenia. To bardzo dużo, zważywszy na to, że ludzi w danym obszarze jest sporo.
  • Jeśli chcesz gryźć mieszkańców, to musisz skupić się na uzupełnianiu wskazówek na ich temat. Pozwoli to zwiększyć pulę doświadczenia, którą zgarniesz po konsumpcji danej postaci.
  • Zadbaj również o to, żeby Jonathan tworzył leki i pomagał chorym mieszkańcom, co poprawi jakość ich krwi i również wpłynie na liczbę uzyskanego doświadczenia po wyssaniu krwi.
  • Inną metodą na zdobywanie doświadczenia jest kończenie misji wątku głównego i wykonywanie śledztw. Szczególnie lukratywne są również walki z bossami i niektóre ważne decyzje.
  • Finalnie, trochę doświadczenia zdobędziesz poprzez walkę ze zwykłymi przeciwnikami, zbieranie wskazówek i leczenie chorych. Nie jest tego zbyt wiele - ale jeśli będziesz to robił na bieżąco, to uda ci się odłożyć trochę doświadczenia.
  • Twórcy postawili sprawę jasno - jeśli chcesz mieć najsilniejszą postać, o wysokim poziomie doświadczenia, to musisz ssać krew mieszkańców. W innym przypadku, będziesz słabszy, choć istnieją metody, żeby wzmocnić się na tyle, żeby ukończyć grę.

?