Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zdrowy nosiciel | Solucja Vampyr Vampyr poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika gry Vampyr przeczytasz opis zadania "Zdrowy nosiciel". Po uratowaniu Londynu, Jonathan Reid wyrusza na poszukiwania Lady Ashbury. Jest to epilog gry, w którym dowiesz się szczegółów o rodzinie wybranki serca głównego bohatera. Czeka na ciebie również jedno z czterech zakończeń.

1 - Zdrowy nosiciel | Solucja Vampyr - Vampyr - poradnik do gry
  1. Miło zobaczyć inną porę dnia w grze. Przeskocz na drugą stronę i porozmawiaj ze stwórcą Jonathana. Myrddin wyjaśni sporo zawiłości fabularnych - warto przepytać go na wszystkie tematy.
  2. Po dialogu, idź wzdłuż rzeki i przejdź przez wnękę w murze. Wejdź schodami na górę i idź dalszą ścieżką, a dotrzesz na ruiny kamiennego muru. Przeskocz stamtąd na drugą stronę, a znajdziesz się w środku posiadłości.
2 - Zdrowy nosiciel | Solucja Vampyr - Vampyr - poradnik do gry
  1. Jeśli chcesz, możesz teraz poeksplorować rozmaite komnaty i oddać się zbieraniu listów i dodatkowych notatek. Są one opcjonalne i służą głównie poszerzeniu twojej wiedzy o postaci Lady Ashbury.
3 - Zdrowy nosiciel | Solucja Vampyr - Vampyr - poradnik do gry
  1. W końcu dotrzesz do sporej sali obiadowej, w której na ścianach znajdziesz cztery kamienne przyciski (są one rozsiane po całej komnacie, idź wzdłuż ściany, to szybko na nie trafisz).
  2. Naciśnij wszystkie przyciski, a odblokujesz ukryte przejście. Idź nim, a natrafisz na Lady Ashbury i... Williama Marhalla.
  3. Jak się okazuje, William jest ojcem wybranki serca Jonathana. Czeka cię teraz możliwość przeprowadzenia bardzo długich dialogów, w których sporo się wyjaśni. Poznasz historię przeklętej krwi i poświęcenia Williama Marshalla.
4 - Zdrowy nosiciel | Solucja Vampyr - Vampyr - poradnik do gry
  1. Po dialogach, czeka na ciebie zakończenie. Jest ono zależne od ilości osób, z których wyssałeś krew. Jeśli ani razu nie piłeś krwi, czeka na ciebie dobre zakończenie.
  2. Więcej o zakończeniach na osobnej stronie naszej solucji. Tymczasem gratulację - udało ci się ukończyć grę!