Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Vampyr: Dobór nienaturalny - solucja, opis przejścia Vampyr poradnik, solucja

Na tej stronie zapoznasz się naszą solucją zadania "Dobór nienaturalny" w grze Vampyr.

1 - Vampyr: Dobór nienaturalny - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
 1. Po wyjściu z teatru, wyjdź na ulicę i kieruj się do West End. Jak się możesz domyślać, po drodze spotkasz sporo rozmaitych przeciwników.
 2. Po dotarciu do kryjówki, mocno zachęcam do ulepszenia i używania szabli zdobytej po walce z Doris Fletcher. Jest ona szybka i zadaje sporo obrażeń. Idealnie jest ulepszyć ją pod kątem wysysania krwi przy uderzeniu, a jedno ulepszenie poświęcić na dodatkowy wzrost obrażeń.
 3. Możesz teraz wrócić do klubu Ascalon. W środku zastaniesz Lady Ashbury, która została zaproszona na rozmowę. Porozmawiaj z kobietą i idź pomówić z Lordem Redgravem.
2 - Vampyr: Dobór nienaturalny - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
 1. Lider zgrupowania zleci ci nowe zadanie - masz zamienić Aloysiusa Dawsona w ekona, by przedłużyć jego życie.
 2. Udaj się teraz do kanałów na północy miasta. Musisz przez nie przejść, by dotrzeć do domu Aloysiusa. Będąc w kanałach, przejdź jeszcze kawałek, zejdź na dół, a pojawi się kolejny boss - Leon Augustin.
3 - Vampyr: Dobór nienaturalny - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
 1. Pamiętasz pojedynek z Fergalem? Ten wygląda bardzo podobnie, gdyż twój przeciwnik należy do tej samej rasy wampirów. Wróg ma niezwykle silne ciosy, które koniecznie musisz unikać. Nie powinno być to jednak specjalnie trudne, gdyż wróg ma dość oporne ruchy.
 2. Podobnie jak Fergal, Leon potrafi przyzywać widmowe klony. Uważaj na ich ataki, bo również są dość bolesne. Osobiście zalecam trzymać się kolumny na środku komnaty- chodź z bossem dookoła niej, a łatwo unikniesz większość ataków.
4 - Vampyr: Dobór nienaturalny - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
 1. Po walce, niedługo dotrzesz do komnaty z dwoma zaworami. Przekręć oba zawory i przejdź odblokowanymi drzwiami dalej. Czeka cię pojedynek ze sporą liczbą skalów - postaw na ataki obszarowe i odskoki.
 2. Po walce, przejdź przez drzwi i wróć do zaworów. Ponownie ich użyj tak, żeby opuścić stan wody. Przejdź teraz drzwiami obok i zejdź na sam dół. Przenieś się wampirzym skokiem na drugą stronę.
 3. Możesz teraz iść schodami na górę, lub wejść w tunel i uratować krzyczącą kobietę (w ramach śledztwa "Niedaleko pada jabłko od jabłoni".
5 - Vampyr: Dobór nienaturalny - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
 1. Wyjdź teraz na zewnątrz - trafisz do drugiej części West End. Spotkasz tu nowych mieszkańców - warto odblokować wcześniej zamknięte bramy, by móc swobodnie przemieszczać się między dzielnicami.
 2. Udaj się teraz do posiadłości Aloysiusa Dawsona. Niedługo czeka cię wybór, co zrobić z mężczyzną. Tymczasem jednak, misja zakończy się powodzeniem.

?