Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Lake Ridden - poradnik do gry

Lake Ridden - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Rozwiązanie zagadek | The Basement Lake Ridden poradnik, solucja

W rozdziale The Besement trafisz do ogromniej piwnicy. Twoim głównym zadaniem będzie zestrzelenie, za pomocą kuszy, niebieskiej kuli. Jednak ,aby to zrobić musisz przenieść pierw wielką skrzynię. Aby to zrobić wystarczy, że poruszysz pierw lewym pokrętłem, a potem prawym. Dzięki temu skrzynia przeniesie się na górę, a ty będziesz mógł swobodnie dość do kuszy.

Gdy zejdziesz niżej zobaczysz kuszę - Rozwiązanie zagadek | The Basement - Lake Ridden - poradnik do gry

Gdy zejdziesz niżej zobaczysz kuszę. Naprzeciwko niej znajdują są półki z beczkami i skrzyniami. Wśród nich znajduje się kula, twoim zadaniem jest zestrzelenie jej. Jednak po wykonaniu pierwszego strzału odpadnie sprężyna. Musisz naprawić kuszę. Aby to zrobić musisz otworzyć drzwi znajdujące się po prawej stronie kuszy. Drzwi te jednak są zabezpieczone kłódką. Aby je otworzyć musisz ułożyć odpowiedni kształt na kłódce. Zwróć uwagę na światło oraz kontur obiektu. Musisz dokładnie dopasować odcienie danych fragmentów. Gdy to zrobisz drzwi się otworzą.

W środku znajdziesz pozytywkę - Rozwiązanie zagadek | The Basement - Lake Ridden - poradnik do gry

W środku znajdziesz pozytywkę. Musisz ją otworzyć, aby zdobyć śrubokręt. Aby otworzyć pozytywkę musisz powtórzysz dokładnie melodię, którą zagra. Musisz to zrobić 3 razy. Gdy nakręcisz pozytywkę zobaczysz jak poszczególne przyciski się poruszają. Po zakończeniu melodii będziesz musiał kliknąć wszystkie przyciski tak jak wcześniej pokazała ci gra. Na screenie zaznaczyliśmy poszczególne przyciski numerami. Podamy dokładny przebieg melodii. Wystarczy, że klikniesz na przyciski zaznaczone odpowiednią cyferką.

Pierwsza melodia - 3, 4, 8, 3, 2

Druga melodia - 7, 2, 4, 9, 8, 1

Trzecia melodia - 6, 2, 4, 9, 2, 7, 6

Po zdobyciu śrubokręta musisz ponownie przemieścić skrzynię - Rozwiązanie zagadek | The Basement - Lake Ridden - poradnik do gry

Po zdobyciu śrubokręta musisz ponownie przemieścić skrzynię. Przekręć pierw prawym pokrętłem, a potem lewym. Dzięki temu skrzynia znów będzie na dole. Podejdź do niej, wyjmij śrubokręt z ekwipunku i użyj go na skrzyni. W ten sposób zdobędziesz sprężynę. Wróć do kuszy. Wyciągnij z ekwipunku sprężynę, umieść ją w kuszy i zastrzel niebieską kulę.

Inny wymiar

Gdy zrzucisz niebieską kulę podejdź do niej - Rozwiązanie zagadek | The Basement - Lake Ridden - poradnik do gry

Gdy zrzucisz niebieską kulę podejdź do niej. Znowu przeniesie cię do innego wymiaru. W tamtym miejscu musisz podążać za światłami. Zaprowadzą cię one do trzech skrzyni, w każdej znajduje się kolejne światło. Na koniec światła zaprowadzą cię do posągu. Musisz na nim odpowiednio ustawić kombinację. Musisz z lewej górnej strony przeciągnąć światło w dół, pózniej w prawo, a potem znowu do góry. Gdy to zrobisz powrócisz do rzeczywistości.