Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Lake Ridden - poradnik do gry

Lake Ridden - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Solucja | Lower Garden Lake Ridden poradnik, solucja

Po przejściu przez bramę trafisz na drogę wśród krzaków. Musisz się nią przecisnąć do kolejnej lokacji w Lake Ridden. W Lower Garden czeka Cię kolejna zagadka. Polega ona na odpowiednim ułożeniu kamieni.

Z oddali białe kwiaty układają się w symbole, najlepiej przyglądać się im z bliska - Solucja | Lower Garden - Lake Ridden - poradnik do gry
Z oddali białe kwiaty układają się w symbole, najlepiej przyglądać się im z bliska

Kamienie z symbolami

Aby je zdobyć, musisz pierw podejść do kapliczki znajdującej się w altanie. Dostaniesz tam 6 kamieni. Na każdym z nich będzie narysowany symbol. Aby odpowiednio je ułożyć musisz rozejrzeć się po okolicy. Zobaczysz 4 miejsca, w których znajdują się symbole.

Pierwszy kamień możesz ułożyć zaraz koło altany - Solucja | Lower Garden - Lake Ridden - poradnik do gry

Pierwszy kamień możesz ułożyć zaraz koło altany. Gdy się cofniesz kawałek zobaczysz kamień ze znakiem przypominającym ptaka. Musisz wyciągnąć odpowiedni kamień z ekwipunku i położyć go na środku kapliczki, tak jak jest pokazane na screenie powyżej. Gdy to zrobisz będziesz musiał ustawić go zgodnie z ułożeniem przedstawionym przy pierwszej kapliczce.

Gdy ułożysz już pierwszy kamień idź ścieżką po prawej stronie, oznaczoną symbolem drzewa - Solucja | Lower Garden - Lake Ridden - poradnik do gry

Gdy ułożysz już pierwszy kamień idź ścieżką po prawej stronie, oznaczoną symbolem drzewa. Symbol ten pokazany jest na screenie powyżej. Ścieżka ta zaprowadzi Cię na samą górę. Na jej końcu znajdziesz kolejną kapliczkę. Musisz wyciągnąć z ekwipunku kamień z symbolem drzewa i ułożyć go na środku kapliczki. Jego również musisz ustawić w odpowiednim miejscu. Gdy odpowiednio ułożysz kamień i wrócisz do pierwszej kapliczki ujrzysz świecące się elementy. Jeśli żaden symbol się nie podświetla oznacza to, że błędnie ułożyłeś kamienie.

Kolejny kamień musisz ułożyć po przeciwnej stronie lokacji - Solucja | Lower Garden - Lake Ridden - poradnik do gry

Kolejny kamień musisz ułożyć po przeciwnej stronie lokacji. Gdy ponownie staniesz przy główniej kapliczce skręć w lewo. Zobaczysz tam symbol węża. Ponownie musisz iść ścieżką, aż do samego jej końca. Będziesz poruszać się wśród krzewów i wód. Jeśli jednak będziesz trzymał się ścieżki - nie zabłądzisz. Na jej końcu znajduje się kolejna kapliczka. Umieść na jej środku kamień z symbolem węża i ustaw go zgodnie z wcześniejszym oznaczeniem.

Ostatni kamień musisz ułożyć na kapliczce ustawionej na końcu ścieżki oznaczonej gwiazdą - Solucja | Lower Garden - Lake Ridden - poradnik do gry

Ostatni kamień musisz ułożyć na kapliczce ustawionej na końcu ścieżki oznaczonej gwiazdą. Ścieżka ta znajduje się po lewej stronie od główniej kapliczki. Aby dostać się do kapliczki musisz otworzyć bramę. Aby to zrobić musisz odpowiednio ustawić symbol na kłódce. Gdy to zrobisz otworzy się przejście. Na kapliczce umieść kamień zgodnie z wcześniejszym oznaczeniem. Po umieszczeniu wszystkich czterech kamieni otworzy się kolejne przejście. Znajduje się ono za główną kapliczką.