Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Lake Ridden - poradnik do gry

Lake Ridden - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Rozwiązania zagadek | Lower Garden Lake Ridden poradnik, solucja

W drugiej lokacji w grze Lake Ridden napotkasz na wiele zagadek. Będą one ze sobą powiązane. W Lower Garden trafisz również na pierwszy puzzle box. Jest to znajdzka dostępna w grze. Aby ją zdobyć, musisz rozwiązać zagadkę. Polega ona na odpowiednim ułożeniu przycisków. Informacje o wszystkich dostępnych w grze puzzle boxach i sposobie ich rozwiązania znajdziesz na stronie: xxx

Kamienie z symbolami

Zaraz po dotarciu do nowej lokacji, Lower Garden, trafisz na skomplikowaną zagadkę. Musisz ją rozwiązać, aby przejść dalej. Zagadka ta polega na odpowiednim ułożeniu kamieni. Na każdym z kamieni znajduje się inny symbol. Musisz je dopasować do kapliczek i odpowiednio ustawić.

Kamienie leżą pod kapliczką, w altanie - Rozwiązania zagadek | Lower Garden - Lake Ridden - poradnik do gry

Kamienie leżą pod kapliczką, w altanie. Gdy je zbierzesz trafią do twojego ekwipunku. Musisz jednak przyjrzeć się kapliczce, zgodnie z narysowanymi na niej symbolami musisz ułożyć kamienie.

Pierwszy kamień możesz ułożyć zaraz koło altany - Rozwiązania zagadek | Lower Garden - Lake Ridden - poradnik do gry

Pierwszy kamień możesz ułożyć zaraz koło altany. Wystarczy, że cofniesz się kawałek, a zobaczysz kolejną kapliczkę. Koło niej, na ziemi, stoi kamień z znakiem przypominającym ptaka. Musisz wyciągnąć odpowiedni kamień z ekwipunku i położyć go na środku kapliczki, tak jak jest pokazane na screenie powyżej.

Gdy to zrobisz musisz ustawić go zgodnie z ułożeniem przedstawionym na pierwszej kapliczce - Rozwiązania zagadek | Lower Garden - Lake Ridden - poradnik do gry

Gdy to zrobisz musisz ustawić go zgodnie z ułożeniem przedstawionym na pierwszej kapliczce. Wystarczy, że klikniesz na kapliczkę i przesuniesz ją. Gdy to zrobisz pojawi ci się w danym punkcie świecący kamień. Musisz przesunąć go tak, aby znajdował się po lewej stronie poziomego paska widniejącego na kapliczce. Dokładnie na 3 pozycji. Jeśli odpowiednio ułożyłeś kamień dany symbol zaświeci się na głównej kapliczce. Na screenie powyżej oznaczyliśmy odpowiednie ułożenie kamienia oraz symbol na głównej kapliczce.

Po ułożeniu pierwszego kamienia musisz udać się na ścieżkę oznaczoną symbolem drzewa - Rozwiązania zagadek | Lower Garden - Lake Ridden - poradnik do gry

Po ułożeniu pierwszego kamienia musisz udać się na ścieżkę oznaczoną symbolem drzewa. Znajduje się ona po prawej stronie altany. Ścieżką tą musisz wejść na samą górę. Po drodze miniesz parę skrzyni, w nich znajdują się listy. Nie mają one jednak wpływu na wątek fabularny. Na końcu ścieżki znajdziesz kolejną kapliczkę. Musisz wyciągnąć z ekwipunku kamień z symbolem drzewa i ułożyć go na środku kapliczki.

Kamień z symbole drzewa musisz ustawić w na środku kapliczki - Rozwiązania zagadek | Lower Garden - Lake Ridden - poradnik do gry

Kamień z symbole drzewa musisz ustawić w na środku kapliczki. Kamień ten musisz ustawić tak, aby jego świecący odpowiednik znajdował się po prawej stronie poziomego paska. Dokładnie na 3 pozycji. Na screenie powyżej pokazane jest prawidłowe ułożenie.

Po lewej stronie altany znajduje się ścieżka oznaczona symbolem węża - Rozwiązania zagadek | Lower Garden - Lake Ridden - poradnik do gry

Po lewej stronie altany znajduje się ścieżka oznaczona symbolem węża. Musisz podążać tą ścieżką do samego końca. Będziesz poruszać się wśród krzewów i wód. Jeśli jednak będziesz trzymał się ścieżki nie zabłądzisz. Na jej końcu znajduje się kapliczka.

Kamień z symbolem węża umieść na środku kapliczki - Rozwiązania zagadek | Lower Garden - Lake Ridden - poradnik do gry

Kamień z symbolem węża umieść na środku kapliczki. Przesuwając kapliczkę ustaw kamień po lewej stronie poziomego paska. Dokładnie na 2 miejscu. Na screenie powyżej pokazane jest prawidłowe ułożenie kamienia.

Ostatnia ścieżka oznaczona jest symbolem gwiazdy - Rozwiązania zagadek | Lower Garden - Lake Ridden - poradnik do gry

Ostatnia ścieżka oznaczona jest symbolem gwiazdy. Znajduje się ona po lewej stronie od główniej kapliczki. Aby dostać się do ścieżki musisz otworzyć bramę. Aby to zrobić musisz ustawić symbol na kłódce. Jest to znak węża. Składa się on z 4 elementów. Środkowym nie możesz poruszyć. Do niego musisz dopasować resztę. Zwracaj uwagę na kontury oraz na światło. Jasne elementy dopasuj do jaśniejszych części symbolu.

Gdy otworzysz bramę musisz przejść do końca ścieżki - Rozwiązania zagadek | Lower Garden - Lake Ridden - poradnik do gry

Gdy otworzysz bramę musisz przejść do końca ścieżki. Tam znajduje się kapliczka. Na jej środku ułóż kamień z symbolem gwiazdy. Musi się on znajdować po prawej stronie od poziomej kreski. Dokładnie w 1 miejscu. Na screenie powyżej pokazane jest odpowiednie ustawienie kamienia.

Po odpowiednim ułożeniu wszystkich czterech kamieni otworzy ci się przejście - Rozwiązania zagadek | Lower Garden - Lake Ridden - poradnik do gry

Po odpowiednim ułożeniu wszystkich czterech kamieni otworzy ci się przejście. Znajduje się ono dokładnie za główną kaplicą. Nie martw się, jeśli przejście od razu się nie otworzy. Musisz tylko chwilę poczekać. Z każdej kapliczki przylecą świecące kulki, które dopiero otworzą przejście.