Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Lake Ridden - poradnik do gry

Lake Ridden - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Rozwiązania zagadek | Upper Garden Lake Ridden poradnik, solucja

Po rozwiązaniu zagadki z kamieniami otworzy Ci się przejście. Trafisz do kolejnej lokacji - Upper Garden. Spotkasz tam Norę. Twoja znajoma będzie pomagać Ci w rozwiązywaniu zagadek. Czekają cię również kolejne puzzle boxy.

Zagadki od Nory

Po rozwiązaniu zagadki z kamieniami otworzy ci się przejście. Dotrzesz do wielkiego ogniska. Tam pojawi się Nora. Jest to postać niewidzialna, która zaczyna rozmowę z twoją bohaterką.

Po krótkiej rozmowie z Norą dotrzesz do zamkniętej bramy - Rozwiązania zagadek | Upper Garden - Lake Ridden - poradnik do gry

Po krótkiej rozmowie z Norą dotrzesz do zamkniętej bramy. Twoja nowa znajoma oznajmi, że zna kod, ale musisz odpowiedzieć jej prawidłowo na trzy pytania. Odpowiedzi na nie znajdziesz w ogrodzie.

I can go far and fast, but I always come back down - huśtawka. Wystarczy, że podejdziesz do huśtawki i na nią klikniesz. Zobaczysz tam 5 kresek. Jest to pierwsza cyfra kodu.

I show the time, but I only work during the day - zegar słoneczny - Rozwiązania zagadek | Upper Garden - Lake Ridden - poradnik do gry

I show the time, but I only work during the day - zegar słoneczny. Musisz podejść do zegara znajdującego się w ogrodzie. Jest na nim zapisana cyfra 2. Jest to kolejna cześć kodu.

Ostatnia zagadka brzmi - I sit on a hill - Rozwiązania zagadek | Upper Garden - Lake Ridden - poradnik do gry

Ostatnia zagadka brzmi - I sit on a hill. I am made of wood but I'm not a tree. Chodzi w niej o dom zaznaczony symbolem wilka. Znajduje się on zaraz koło ogniska. Gdy do niego wrócisz zobaczysz zapisaną 7 na ścianie. Jest to ostatnia część kodu. Wszystkie cyfry razem tworzą kod 527. Po wpisaniu kodu dostaniesz się do kolejnej części ogrodu.

Pozytywka

W kolejnej części ogrodu trafisz na zarwany most. Zaraz obok niego będzie sterta desek oraz pozytywka.

Aby otworzyć pozytywkę musisz powtórzysz dokładnie melodię, którą zagra - Rozwiązania zagadek | Upper Garden - Lake Ridden - poradnik do gry

Aby otworzyć pozytywkę musisz powtórzysz dokładnie melodię, którą zagra. Musisz to zrobić 3 razy. Gdy nakręcisz pozytywkę zobaczysz jak poszczególne przyciski się poruszają. Po zakończeniu melodii będziesz musiał kliknąć wszystkie przyciski tak jak wcześniej pokazała ci gra. Na screenie zaznaczyliśmy poszczególne przyciski numerami. Podamy dokładny przebieg melodii. Wystarczy, że klikniesz na przyciski zaznaczone odpowiednią cyferką. Melodia ta jest znacznie dłuższa niż przy pierwszej pozytywce.

Pierwsza melodia - 7, 3, 6, 1, 5

Druga melodia - 1, 6, 7, 1, 3, 9

Trzecia melodia - 2, 8, 1, 3, 7, 4, 9

Po otworzeniu pozytywki dostaniesz nóż. Nim musisz przeciąć sznur, którym związane są deski. Dzięki temu ułożysz deskę na moście i przejdziesz dalej.