Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Lake Ridden - poradnik do gry

Lake Ridden - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Solucja | Root Celar Lake Ridden poradnik, solucja

Do kolejnej lokacji w Lake Ridden doprowadzi cię niebieska, świecąca kula. Kulka zaprowadzi cię do posągu. Gdy go dotkniesz znowu wrócisz na strych. Musisz znaleźć schody w podłodze. Umożliwią ci one zejście na dół. Trafisz do kolejnej części domu. Aby iść dalej musisz wyjść na dwór.

Pamiętaj, aby wybrać drzwi znajdujące się na dole - Solucja | Root Celar - Lake Ridden - poradnik do gry

Pamiętaj, aby wybrać drzwi znajdujące się na dole. Inaczej trafisz na balkon. Z niego nie masz jak zejść.

Winda

Gdy wyjdziesz na dwór po raz pierwszy zobaczysz otaczający cię teren w ciągu dnia - Solucja | Root Celar - Lake Ridden - poradnik do gry

Gdy wyjdziesz na dwór po raz pierwszy zobaczysz otaczający cię teren w ciągu dnia. Twoim zadaniem będzie znaleźć windę. Aby to zrobić musisz iść za stodołę. Tam, zaraz obok połamanych schodów, znajdziesz windę.

Aby uruchomić windę musisz w odpowiedni sposób ułożyć wajchy - Solucja | Root Celar - Lake Ridden - poradnik do gry

Aby uruchomić windę musisz w odpowiedni sposób ułożyć wajchy. Układ ten wygląda następująco - góra, środek, dół, dół, środek, góra, środek, dół. Gdy ustawisz wajchy pociągnij za ostania z nich. Dzięki temu winda ruszy.

Piwnica

Gdy wjedziesz windą na górę zobaczysz mały budynek. Wejdź do środka. W pierwszym pokoju, po prawej stronie, znajdziesz drzwi do piwnicy. Gdy do niej wejdziesz automatycznie zamkną się za tobą drzwi.

Aby wydostać się z pomieszczenia musisz wykonać parę zadań - Solucja | Root Celar - Lake Ridden - poradnik do gry

Aby wydostać się z pomieszczenia musisz wykonać parę zadań. Jednak pierw musisz przygotować Rat Potion. Aby to zrobić do moździerza wrzuć 2 mushroom, kroplę płynu z red bottle, 1 lavender i 1 nettle. Tłuczkiem zmieszaj składniki, a potem wypij zawartość moździerza.

Po wypiciu Rat Potion musisz stanąć koło półki przy łóżku - Solucja | Root Celar - Lake Ridden - poradnik do gry

Po wypiciu Rat Potion musisz stanąć koło półki przy łóżku. Tam znajduje się obluzowana płytka. Weź nóż z ekwipunku i ją podważ. Znajdziesz pęk kluczy. Wraz z nimi udaj się do drzwi w podłodze. Otwórz je i zejdź jeszcze niżej.

Mechanizm w piwnicy

Na samym dole budynku znajdziesz mechanizm z kołami zębatymi - Solucja | Root Celar - Lake Ridden - poradnik do gry

Na samym dole budynku znajdziesz mechanizm z kołami zębatymi. Aby zaczął on działać musisz ustawić jego elementy tak, aby do siebie przylegały. Na screenie powyżej ukazane jest odpowiednie ułożenie kół zębatych. Po ułożeniu elementów musisz poruszyć dźwignią znajdującą się obok mechanizmu. Dzięki temu otworzy się przejście, które umożliwi ci wyjście z piwnicy. Wróć na górę i wyjdź z budynku. Na dworze zastaniesz już noc.