Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Przysięga uzdrowiciela (Healer's Oath) | Horizon Zero Dawn Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Przysięga uzdrowiciela. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Aktywuj zadanie

Misja pojawi się w dzienniku po rozmowie z Abasem na przedmieściach Zmierzchu. Okazuje się, że jego siostra jest chora, ale nie może liczyć na pomoc ze strony uzdrowiciela. Aloy postanawia sprowadzić kogoś, kto będzie w stanie pomóc chorej.

Przebieg zadania

W pierwszej kolejności udaj się do położonej na południu osady Malowany Łuk - Horizon Zero Dawn: Przysięga uzdrowiciela (Healers Oath) | Horizon Zero Dawn - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W pierwszej kolejności udaj się do położonej na południu osady Malowany Łuk. Tam musisz odnaleźć mężczyznę o imieniu Ghaliv. Podążaj za wskazaniami znacznika, a znajdziesz go w pobliżu jeziora. W rozmowie okazuje się, że nie zamierza on pomagać uchodźcom.

Zostało jeszcze 36% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie