Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Braki zaopatrzenia (Shortage of Supplies) | Solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Braki zaopatrzenia. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Aktywuj zadanie

Zadanie pojawi się w dzienniku po rozmowie z Dowódczynią Wojowników Nora - Soną. Znajdziesz ją tam, jeśli ukończyłeś wcześniej związany z nią wątek główny (misje: Ślad Dowódczyni i Zemsta Nora). Sona poprosi cię o dostarczenie strzał do pobliskiego posterunku Nora.

Przebieg zadania

Udaj się do miejsca wskazanego znacznikiem zadania - Horizon Zero Dawn: Braki zaopatrzenia (Shortage of Supplies) | Solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Udaj się do miejsca wskazanego znacznikiem zadania. Czeka cię krótka wspinaczka w której pomocne okażą się żółte uchwyty. Na miejscu spotkasz chłopca o imieniu Orn, któremu musisz wręczyć strzały. Po krótkim dialogu misja zostanie zaktualizowana, a Aloy musi wrócić do Sony.

Wróć do miejsca w którym Sona zleciła ci misję, a zobaczysz, że nie ma jej tam - Horizon Zero Dawn: Braki zaopatrzenia (Shortage of Supplies) | Solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Wróć do miejsca w którym Sona zleciła ci misję, a zobaczysz, że nie ma jej tam. Wdrap się na wieżę obserwacyjną za pomocą uchwytów wspinaczkowych, które możesz zobaczyć na ścianie w pobliżu bramy osady.

Po rozmowie z Soną zadanie zostanie zakończone, a nagroda wpłynie na twoje konto.