Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Nadejście cienia (The Looming Shadow), solucja Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Nadejście cienia. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Zadanie pojawi się w dzienniku bezpośrednio po zakończeniu misji głównej Góra, która upadła. W ramach zadania musisz udać się do Południka, by tam naradzić się odnośnie planów obrony przed siłami Hadesa.

W Południku skieruj się do Pałacu, by porozmawiać z Avadem - Horizon Zero Dawn: Nadejście cienia (The Looming Shadow), solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W Południku skieruj się do Pałacu, by porozmawiać z Avadem. Po dłuższej sekwencji dialogowej zostaniesz odesłany do Niewinnego Marada. Porozmawiaj z nim, żeby kontynuować zadanie. W czasie rozmowy dowiesz się o przygotowanej przez niego obronie. Mężczyzna poinformuje cię też, że możesz przespać się przed finałowym starciem w apartamencie Olina.

Odpoczynek w łóżku jest jednoznaczny z zakończeniem zadania i przejściem do finałowej misji, więc zrób to dopiero wtedy, gdy zaopatrzysz się w odpowiednią ilość surowców, amunicji, środków leczniczych i najlepsze uzbrojenie.

Zamiast tego udaj się do dwóch punktów, w których pojawiły się znaczniki. Są to przyczółki w których będziesz odpierał atak maszyn przy współpracy z zaprzyjaźnionymi wojownikami. Dokładnie obejrzyj pobliski teren i porozmawiaj z osobami, które poznałeś w drodze ukończonych wcześniej misji głównych i pobocznych.

Najłatwiej będzie znaleźć wszystkich przy użyciu Fokusa - Horizon Zero Dawn: Nadejście cienia (The Looming Shadow), solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Najłatwiej będzie znaleźć wszystkich przy użyciu Fokusa. Po odwiedzeniu obu punktów udaj się do Południka i skorzystaj z łóżka w domu Olina, żeby zakończyć zadanie i przejść do epilogu Horizon Zero Dawn. W czasie przerywnika filmowego rozpocznie się misja - W obliczu wymarcia.