Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Serce Nora (The Heart of the Nora), solucja Zadanie Serce Nora - solucja Horizon Zero Dawn

Serce Nora to zadanie główne (The Heart of the Nora). Quest rozpoczyna się zaraz po zakończeniu zadania Groza Słońca. Nasza solucja pomoże Ci wykonać misję bez przeszkód.

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Serce Nora. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Zadanie rozpocznie się tuż po rozmowie z Sylensem, która wieńczy zadanie Groza Słońca. Udaj się do na ziemie Nora i skieruj bezpośrednio do osady Strażnica Matki żeby kontynuować zadanie. W praktyce możesz skorzystać z opcji szybkiej podróży jedynie do jednego z ognisk, które jest najbliżej Obręczy. Dalszą drogę musisz przebyć na grzbiecie wierzchowca lub pieszo.

Już przed wejściem zauważysz, że Obręcz została zrujnowana - Horizon Zero Dawn: Serce Nora (The Heart of the Nora), solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Już przed wejściem zauważysz, że Obręcz została zrujnowana. Wszędzie znajdziesz pełno martwych Nora, a także masę maszyn i kultystów. Staraj się przekradać koło nich, bo walka ze wszystkimi maszynami nie ma sensu. Jeśli jest to konieczne to schodź z głównej drogi, bo w lasach jest więcej krzaków, które stanowią jedyne schronienie.

Ostatecznie trafisz przed zrujnowaną palisadę Strażnicy Matki - Horizon Zero Dawn: Serce Nora (The Heart of the Nora), solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Ostatecznie trafisz przed zrujnowaną palisadę Strażnicy Matki. W środku jest kilkunastu kultystów i dwa Skaziciele. Bardzo szybko zauważą twoją obecność, więc najlepiej wykonaj frontalne natarcie. Podpalaj ludzi i maszyny. Podpalonych Skazicieli dobijaj zwykłymi strzałami. Najlepiej wywab maszyny poza obóz, łatwiej będzie się z nimi uporać.

Po zakończonym starciu udaj się w górę ścieżki - Horizon Zero Dawn: Serce Nora (The Heart of the Nora), solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po zakończonym starciu udaj się w górę ścieżki. Napotkasz po drodze jeszcze jeden mały oddział kultystów, ale nie powinieneś mieć problemu z przeciwnikami. Ostatecznie dotrzesz przed wejście do wnętrza góry. Okazuje się, że jest tam skażony Gromoszczęk i kilku kultystów. W zasięgu wzroku znajdziesz karabin Uśmiercacza. Podnieś go lub zbliż się do przeciwników, żeby kontynuować zadanie.

Podczas krótkiej scenki zobaczysz, że Nora widząc cię wybiegają z kryjówki, żeby stawić czoła kultystom. Jeśli podniosłeś karabin to zadanie powinno być niemal banalne. Najpierw postaraj się zestrzelić nim jeden z miotaczy dysku, a następnie resztę amunicji wystrzel bezpośrednio w łeb maszyny. W pobliżu punktu startowego po przerywniku znajdziesz drugi karabin. Podnieś go gdy amunicja wyczerpie się w pierwszym i dobij maszynę. Po wyeliminowaniu Gromoszczęka musisz jeszcze wyeliminować pozostałych przy życiu kultystów. Następnie porozmawiaj z Varlem.

Po dialogu udaj się do wnętrza góry - Horizon Zero Dawn: Serce Nora (The Heart of the Nora), solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po dialogu udaj się do wnętrza góry. Tam porozmawiaj z matriarchinią Teersą.

Następnie zobaczysz krótką scenkę po której Aloy wkroczy do wnętrza góry. Podążaj za wskazaniami znacznika, ale staraj się obejrzeć wszystkie komnaty poboczne i odsłuchać i odczytać zawarte tam notatki. Ostatecznie trafisz do jednego z głównych pomieszczeń w ośrodku, a tam zobaczysz niezwykle ważny przerywnik filmowy.

Gdy ponownie odzyskasz kontrolę udaj się do miejsca, które wskazuje znacznik. Wejdź do szybu windy i wykorzystaj uchwyty, żeby wejść o jedno piętro wyżej. Następnie udaj się do wyjścia z ośrodka.

To uruchomi kolejny przerywnik filmowy. Zaraz po nim zadanie zostanie zakończone, a w dzienniku pojawi się kolejne - Góra, która upadła.