Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of Destiny - poradnik do gry

Shadow of Destiny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 6 | Shadow of Destiny poradnik Shadow of Destiny

Rozdział 6 - 04/08/2001 godzina 23:00

Cały ten rozdział będzie powiązany z osobą reżysera i filmem, który planował nakręcić. Wszystko zacznie się jednak od śmierci Eike'a. Tym razem zostanie on potrącony przez samochód. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku prologu będziesz musiał zebrać na tyle dużo osób, aby zabójca definitywnie zrezygnował ze swojego planu. W tym przypadku chodzi o okolice słupu ogłoszeniowego.

Zadanie: nie dopuścić do potrącenia przez samochód poprzez zebranie grupki ludzi, a także rozwiązać sprawę zabójstwa Pani Eckart

Na początek zostaniesz oczywiście przeniesiony do Homunculusa, kiedy jednak wrócisz do teraźniejszości od razu skorzystaj z Digipada, tak aby uniknąć kolejnego wypadku. Przenieś się do roku 1980. Momentalnie wpadnie na Ciebie wspomniany reżyser. Będziesz musiał pomóc mu w nakręceniu możliwie jak najlepszego filmu (pamiętaj, że chodzi o zebranie dużej grupki osób przed plakatem reklamującym ten obraz w rzeczywistości). Odpowiedzi na jego pytania powinny wyglądać następująco: "Something about time travel?" oraz "To find out the cause of his own death?". Ostatnie pytanie jest już nieistotne, możesz zdecydować się na love story czy thriller. W podzięce otrzymasz od Olega zegarek (Pocket Watch).

Teraz możesz wykonać poboczne zadanie. Pamiętasz jak Margarette prosiła Cię o kolejne ciasteczka? Możesz je jej przynieść (wygląda na to, że w przyszłości nauczy się je jednak wypiekać :-)).

Wróć do roku 1980 i udaj się w okolice muzeum (spróbuj pobiec ulicą Hauptstr, wtedy włączy się dodatkowa scenka - Homunculus z dzieckiem). W pewnym momencie usłyszysz strzały, pobiegnij prosto. Okazuje się, iż trafiłeś na moment, w którym zamordowana została żona Pana Eckarta. Będziesz mógł spróbować temu zapobiec. Cofnij się w czasie o kilka minut i spróbuj powstrzymać żonę Pana Eckarta przed wybraniem drogi do muzeum. Niestety, nie odniesie to żadnego skutku. Na dodatek zostaniesz obwiniony o spowodowanie jej śmierci (musisz oczywiście dobiec na miejsce zdarzenia). Przeskocz na chwilę do teraźniejszości (nie możesz wybrać innej epoki, bo wtedy Eike zginie!), a następnie ponownie do momentu przed strzelaniną (Uwaga! Przed użyciem Digipada możesz zebrać kulkę energii, która powinna się znajdować niedaleko grupki ludzi stojących nad ciałem Pani Eckart). Tym razem Eike będzie trochę bardziej przekonujący - kobieta zacznie przed nim uciekać :-) Na co więc czekasz? Goń ją, nie możesz stracić jej z pola widzenia! Co prawda uda Ci się ją uratować przed śmiercią ale dziecko i tak zostanie porwane. Jeśli chcesz porozmawiaj ze znajdującymi się tu osobami, na koniec wróć do teraźniejszości i obserwuj efekty swojej pracy :-) Zabójca po raz kolejny zrezygnuje ze swego planu. Zadzwoni też do Ciebie Pan Eckart i poprosi o spotkanie w wieży przy bibliotece.