Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of Destiny - poradnik do gry

Shadow of Destiny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dodatkowy rozdział | Shadow of Destiny poradnik Shadow of Destiny

Dodatkowy rozdział - zakończenie EXTRA

Procedura uruchomienia dodatkowego rozdziału: musisz mieć pod ręką save'a, który został zgrany po ujrzeniu ostatniego z odkrytych zakończeń. Jego nazwa to Completed. Spróbuj go teraz odczytać.

Rozdział tradycyjnie rozpocznie się śmiercią Eike'a. Później jednak będzie trochę inaczej. W trakcie rozmowy z Homunculusem możesz wybrać różne kwestie dialogowe.

Uwaga! Aby móc odpalić tryb EXTRA musisz udzielić następujących odpowiedzi:

"Am I dead again ?"; "Oh, Homunculus"

lub

"Am I dead?"; "Oh, Homunculus".

Podobnie jak miało to miejsce w prologu zabierz Digipad i wyjdź przez magiczne drzwi. Znajdziesz się na mieście, ponownie jednak zauważysz, iż scenka nie do końca jest identyczna do poprzedniej (Eike będzie próbował znaleźć Kamień Filozofów). Po jej zakończeniu skieruj się do domu wróżki. Także i tu rozmowa potoczy się zupełnie inaczej. Wyjdź na zewnątrz i zabierz magiczną kulkę.

Udaj się teraz na rynek. Jeśli chcesz możesz zabrać mapę miasta (ratusz) ale o wiele ważniejsze jest to żebyś zbliżył się do zakapturzonego żonglera a także porozmawiał ze WSZYSTKIMI osobami znajdującymi się na placu. W przeciwnym przypadku fabuła nie ruszy z miejsca. Teraz skieruj się do Bar Zum Ei. Niespodzianka! Już teraz wybuchł tu pożar. Porozmawiaj z płaczącym chłopcem (wiesz, że jest to Hugo). W trakcie rozmowy NIE zgadzaj się na wejście do środka tylko odpowiedz mu, iż jest to zbyt niebezpieczne. Wróć się na rynek i spróbuj porozmawiać ze sobą. Otrzymasz dobrze znany Ornamental Egg. Jedyna różnica będzie polegała na tym, iż wiadomość, która jest na nim zapisana wyjaśni Ci co nieco na temat zastosowania Kamienia Filozofów. Odwiedź też kafejkę, w której pracuje Dana. Otrzymasz zapalniczkę a także wspomniany kamień. Dopiero teraz skieruj się do Bar Zum Ei i ponownie porozmawiaj z Hugo. Zgódź się wejść do środka. Od razu będziesz musiał skorzystać z Digipada. Przenieś się do Średniowiecza.

Identyczna scenka jak we właściwej grze - użyj zapalniczki do wystraszenia tłumu. Uwaga! W zależności od tego co teraz zrobisz ujrzysz jedno z dwóch możliwych zakończeń.

Zakończenie 1: skorzystaj z Digipada i cofnij się z powrotem do teraźniejszości, musisz to zrobić NATYCHMIAST po wyłączeniu się scenki

Zakończenie 2: idź za Margarette do jej domu i porozmawiaj z nią, obejrzyj scenkę z Doktorem Wagnerem

I to już wszystko! Właśnie skończyłeś tę piękną grę na wszystkie możliwe sposoby!

Uwaga! Jeśli chcesz polepszyć swój końcowy procentowy rezultat możesz rozpocząć zabawę od początku i w poszczególnych aktach ginąć tak często jak jest to tylko możliwe. Będziesz również musiał ze wszystkimi rozmawiać i pokazywać im posiadane przedmioty (głównie zapalniczkę i telefon komórkowy a w Średniowieczu dodatkowo Crest).