Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of Destiny - poradnik do gry

Shadow of Destiny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 1 | Shadow of Destiny poradnik Shadow of Destiny

Rozdział 1 - 04/08/2001 godzina 14:30

Znajdujesz się przed domem wróżki. Krótka scenka i już jesteś w środku. Podejdź do kobiety i porozmawiaj z nią. Dowiesz się wielu ciekawych rzeczy, m.in. tego, że jeszcze niejednokrotnie będziesz musiał zapobiec swej śmierci. Wróżka powie Ci też, iż z kolejnym "zadaniem" musisz zdążyć do godziny 15:00. Wyjdź na zewnątrz, zbierz magiczny kamień a następnie otwórz ekran mapy. Skieruj się w stronę baru [Bar Zum Ei ]. Właśnie wybuchnął tu pożar. Jeśli chcesz możesz porozmawiać ze znajdującymi się tu osobami aczkolwiek najważniejszy jest płaczący chłopczyk. Wysłuchaj dokładnie co ma do powiedzenia a przy okazji zapamiętaj też tę sytuację :-) Uwaga! Wybór opcji dialogowej nie odgrywa tu żadnego roli!

Zadanie: zapobiec wybuchowi pożaru w barze

Zanim jednak wejdziesz do baru, aby ratować dziadka chłopca wróć się na plac (jest to quest nieobowiązkowy, ale warto go zaliczyć, tym bardziej, że zabierze Ci co najwyżej 2-3 minuty). Podejdź do zakapturzonej osoby. Załączy się scenka. Tajemniczy osobnik rzuci Ci przedmiot - Egg Ornament. Okaże się, iż jest to list, w którym napisane jest abyś zdobył cienkie, metalowe naczynie. OK, możesz już wracać do baru. Wejdź do środka. Niestety, niewiele tu zdziałasz. Na dodatek Eike... zginie. Zjawisz się w dobrze już znanym miejscu. Teraz będziesz musiał nie tylko zapobiec wybuchowi pożaru w barze ale i swemu zejściu z tego świata... Po raz pierwszy w trakcie gry masz możliwość wyboru metody na zakończenia tego rozdziału. W tym akurat przypadku nie będzie to miało wpływu na dalszą rozgrywkę, tzn. o ile nie rozstaniesz się z otrzymanym Egg Ornamentem.

Zostało jeszcze 53% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie