Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlefield 1 - poradnik do gry

Battlefield 1 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wychylanie w Battlefield 1 | Porady poradnik Battlefield 1

Za każdym razem, gdy wychylasz się zza jakiejś osłony, narażasz się na zostanie zabitym. Robisz to cały czas, dlatego warto nauczyć się wychylać tak, aby dać przeciwnikowi czekającemu na to jak najmniejszą przewagę. Właśnie tego nauczysz się w tym rozdziale.

Podstawy

Podczas wychylania się musisz z góry zakładać, że przeciwnik będzie na to czekał - Wychylanie w Battlefield 1 | Porady - Battlefield 1 - poradnik do gry

Podczas wychylania się musisz z góry zakładać, że przeciwnik będzie na to czekał. Wiąże się to z tym, że zawsze trzeba mieć celownik przy oku. Trzeba sprawdzać wszystkie pozycje, ustawiając celownik jeszcze przed wyjściem zza osłony, aby nie musieć ruszać myszą po wychyleniu się (patrz grafika). Powoli wychylasz się sprawdzając po kolei wszystkie miejsca, w których może być wróg. Jeżeli wiesz dokładnie gdzie on jest, wychyl się tylko tak, abyś widział go jednego i tylko połowa twojego ciała wystawała zza osłony. Nie oddalaj się od niej za bardzo, ponieważ bardzo możliwe, że będziesz musiał za chwilę za nią wrócić. Nie próbuj wychylać się na kilku graczy naraz, ponieważ strzelać jesteś w stanie tylko do jednego w danym momencie.

Jeżeli wychylisz się, ale nie zabijesz swojego wroga, schowaj się, ale nie wychylaj się na niego drugi raz z tego samego miejsca. Jeżeli tylko jest taka możliwość, zmień pozycję, dzięki czemu przeciwnik będzie zaskoczony, co da ci dodatkowe ułamki sekund na zabicie go. Jeśli jesteś w takim miejscu, że musisz ponownie wychylić się z tego samego miejsca, to zastosuj tzw. prefire, opisany w następnym podrozdziale.

Zostało jeszcze 57% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie