Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Inside - poradnik do gry

Inside - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Placówka Badawcza - teren doświadczalny | Opis przejścia | Inside poradnik Inside

Idąc w prawo natkniesz się na reflektor robota strażniczego. Poczekaj pod platformą aż światło zacznie wracać w prawo. Wtedy podbiegnij i pokręć korbą tak żeby platforma była nad tobą. Teraz możesz się cofnąć do sekretu. Musisz pójść aż do płytkiej wody, która się przeprawiłeś. W momencie kiedy postać zacznie pływać, zanurkuj dół, a potem w prawo. Ustawienie mechanizmu wyżej, dopuszcza się do podestu na którym jest ukryta kula. Wróć na górę do korby. Kiedy światło będzie się oddalać, ustaw platformę najdalej w prawą stronę. Poczekaj na rotację światła i dopiero wtedy wejdź po drabinie, wskocz na platformę i kontynuuj w prawo. Będąc przy krawędzi, jedyną twoją opcją jest wskocz do małego włazu poniżej. Teraz wypłyń z niego i idź prawo, przez płot.

Przejdziesz do dużego pomieszczenia z odwróconą grawitacją wody - Placówka Badawcza - teren doświadczalny | Opis przejścia | Inside - Inside - poradnik do gry

Przejdziesz do dużego pomieszczenia z odwróconą grawitacją wody. Wskocz do włazu i udaj się prawo. Na końcu zobaczysz kolejny słup z odpalaną skrzynką. Natomiast przycisk włączy platformę wyżej. Dzięki niej wybijesz skrzynkę ze słupa. Odpal skrzynkę, ustaw się przy przycisku i w odpowiednim momencie go użyj. Teraz przeciągnij skrzynkę w lewo aż do pochyłej powierzchni. Tutaj ją odpal, żeby wleciała na wyższy poziom. Nie stój na niej! Użyj drabiny i ustaw ją pod otwartym włazem. Odpal kule w skrzynce i podbiegnij do przycisku. Kiedy uniesie się wyżej niż sufit, naciśnij go. Masz teraz skrzynkę w pomieszczeniu z odwróconą wodą. Sam idź w lewo, wskocz do wody i otwórz właz. Możesz teraz wrócić do dużego pomieszczenia. Mając odpalaną skrzynkę masz szansę na zdobycie kolejnego sekretu. Przeciągnij skrzynkę do prawej ściany. Wejdź na nią i ją odpal.

Dolecisz do przycisku, który musisz włączyć. Ściana przed tobą się opuści. Powtórz czynność i wskocz na ścianę, która teraz się uniesie. Kiedy znajdziesz ukrytą kulę, wystarczy stanąć na ścianę która cię uniosła, żeby zejść niżej. Teraz ustaw skrzynkę na początku pomieszczenia, ale przed drugą skrzynką ze słupem. Najpierw odpal skrzynkę niżej, teraz odpal tę drugą. Natychmiast ustaw ją na tą poniżej i wejdź na skrzynkę. W tej sekwencji, pierwsza wypali wysoko i dopiero wtedy druga wyniesie cię aż do wody powyżej. Pośrodku jest ogromny właz. Po bokach masz dwie zawleczki, które musisz wyciągnąć. Dopiero wtedy otworzysz sobie przejście wyżej. Idź dalej, aż wejdziesz po drabinie i zamkniesz za sobą właz.

Najpierw udaj się w lewo aż dojdziesz do ściany z plastikowym pudłem - Placówka Badawcza - teren doświadczalny | Opis przejścia | Inside - Inside - poradnik do gry

Najpierw udaj się w lewo aż dojdziesz do ściany z plastikowym pudłem. Chwyć je i ciągnij w prawo. W pewnym momencie ogromne drzwi się otworzą. Zatrzymaj się! Wejdą ludzie, żeby zabrać klatkę. Poczekaj aż skończą wtedy przeciągnij skrzynie dalej. Przed tobą kolejne pomieszczenie z odwróconą grawitacją. Przesuń dźwignie po środku, aby regulować poziom wody. Obniż wodę tak, żeby skrzynia popłynęła w górę. Teraz ty wejdź do wody, i ustaw ją nad platformą z drabiną. Teraz podwyższ poziom wody tak, żeby była tuż nad lampą z prawej strony, tam gdzie są drzwi. Teraz wejdź drabiną na platformę, na skrzynie i przepłyń na drugą stronę.

Wskocz do kolejnego zbiornika z wodą i płyń na dół - Placówka Badawcza - teren doświadczalny | Opis przejścia | Inside - Inside - poradnik do gry

Wskocz do kolejnego zbiornika z wodą i płyń na dół. Poczekaj aż dwaj pracownicy opuszczą pomieszczenie. Wtedy zeskocz na dół. Po lewej będzie drążek, który musisz podnieść. Poziom wody się podniesie, a ciała pospadają. Okazuje się kiedy długowłosy podłączył się do przyssawki, możesz kontrolować "otępiałych" ludzi bez żadnych urządzeń (choć ci wyglądają bardziej na "zdeformowanych"). Użyj ich pomocy, żeby tym razem podskoczyć i opuścić drążek. Następnie wyjdź z tego pomieszczenia i wejdź na podwyższenie po schodach. Znowu podskocz wyżej, dzięki pomagierom i popłyń do końca w prawo. Poniżej zobaczysz przycisk. Musisz wypłynąć z wody (spaść w dół) jednocześnie wciskając przycisk.

Przejdź przez drzwi, tam napotkasz kolejnych którzy do ciebie dołączą. Kiedy napotkasz sporą dziurę, przeskocz ją używając pomocy swojej ekipy. Kiedy to zrobisz, tamci ślepo za tobą pójdą. Złapią cię za to kiedy zeskoczysz w dół i niech cię podrzucą do otworu wentylacyjnego. Jak już wyjdziesz z tego wąskiego korytarza, po lewej będziesz mógł wsiąść do windy. Wjedź nią na górę. Twoi ludzie zostali na dachu tej windy, więc idź w lewo do jasnego pomieszczenia.

Jeśli chcesz zdobyć sekret, musisz być na chwilę ostrożny - Placówka Badawcza - teren doświadczalny | Opis przejścia | Inside - Inside - poradnik do gry

Jeśli chcesz zdobyć sekret, musisz być na chwilę ostrożny. Kiedy dojdziesz do tego pomieszczenia ludzie zaczną spadać z poziomu wyżej. Teraz wróć się do windy. Kiedy kilku lub połowa wejdzie do windy, to naciśnij przycisk. Teraz zjedź na dół. Ci co zostali, spadną znów na dach. Wjedź z powrotem. Na prawo od niej będzie ciemny filar. Jeśli staniesz za lub przed nim, dojrzysz zwisającą linę. Stań bohaterem za filarem tak, że nie będziesz mógł go zobaczyć. Teraz podskocz "na ślepo" z pomocą swoje grupy i wespnij się na samą górę. Możesz też stanąć przed filarem i skoczyć używając kierunków góra-prawo. Tam w lewo, powinna być grupa twoich ludzi, która została. Idź dalej aż zobaczysz na suficie ukrytą kule. Po jej odblokowaniu zeskocz wraz z resztą ludzi na dół. Zapakuj całą ekipę do windy i zjedź na dół. Razem otwórzcie drzwi. Ekipa pomoże ci po raz ostatni, żeby wskocz na półkę. Teraz wejdź do środka.