Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Inside - poradnik do gry

Inside - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zalana baza | Opis przejścia poradnik Inside

W trakcie jazdy, dosięgną cię jednak jeszcze wybuchu i uszkodzą windę. Spadniesz do wody, otwórz kratę z prawej żeby wypłynąć do małego otworu powyżej. Teraz natkniesz się na kolejny słup z kulą, Wejdź na nią i odpal. Wskocz na linie po lewej i dobrze się rozbujaj. Wskoczysz na platformę po lewej. Złap za dźwignie i trzymaj ją aż drzwi po prawej otworzą się maksymalnie. Teraz szybko wskocz z powrotem na linę. Wykorzystując siłę rozpędu lina rozbuja się bardzo blisko przejścia. Wykorzystaj to i wskocz dalej. Zejdziesz schodami do pierwszego z wielu zalanych pomieszczeń. Najpierw dopłyń do ściany, a potem zanurkuj w dół. Przepłyń pod ścianą i wpłyń do świecącego reflektora.

Kiedy wyjdziesz przez właz zobaczysz dwa słupy z skrzynkami do odpalenia. Powyżej, z prawej strony, jest przycisk, który przesuwa pomost z lewej strony. Odpal skrzynkę z prawej, i biegnij do skrzynki po lewej i ją też odpal. Wróć natychmiast do prawej skrzynki, która uniesie cię wyżej. Skocz i jak najszybciej dobiegnij do przycisku. W tym momencie lewa skrzynka powinna wystrzelić w górę. Kiedy będzie nad pomostem, włącz i przytrzymaj przycisk. Skrzynka opadnie na wysunięty pomost. Możesz teraz zejść i po odpaleniu prawej skrzynki, wskocz na tą na pomoście. Teraz możesz udać się na górę.

Zeskocz przez właz do wody - Zalana baza | Opis przejścia - Inside - poradnik do gry

Zeskocz przez właz do wody. Tam spotkasz kreaturę z długimi włosami, za chwilę się obudzi, więc płyń w prawo. Na tafli wody zobaczysz linę - to jedyna opcja ucieczki dla ciebie. Przeciwnik odpuści i trochę odpłynie w głąb wody. Rozbujaj się liną i kiedy będziesz najdalej w prawo wyskocz w tą stronę. Płyń szybko do kolejnej liny! Teraz możesz wyjść na platformy wyżej. Podejdź do prawej krawędzi i wskocz do wody. Zanurkuj do dna i kieruj się w prawo do otwartych drzwi. Teraz do góry, aż wejdziesz na pomost. Przejdź po nim i przepłyń do kolejnego pomostu. Tam będzie zwisający łańcuch, a powyżej przycisk. Uruchomi on mechanizm przesuwający łańcuch w lewo i z powrotem. Opuść się tak abyś był tuż nad wodą. Kiedy będziesz prawie na końcu trasy, zaczniesz dotykać wody co zwabi twojego wroga. Wespnij się zanim cię złapie! Dzięki temu będzie się czaił dalej od podestu.

Teraz zeskocz na podest i wskocz do wody po prawej stronie - Zalana baza | Opis przejścia - Inside - poradnik do gry

Teraz zeskocz na podest i wskocz do wody po prawej stronie. Wykorzystaj dodatkowy czas aby dopłynąć do przycisku na dnie, który zacznie zamykać przejście przed tobą. Zamknie za to drogę kreaturze za tobą. Wypłyń na powierzchnię, a po drabince wejdź na pomost. Dojdziesz do miejsca z zwisającą liną. Wystarczy sie porządnie rozbujać aby wskoczyć dalej. Teraz napotkasz duże okrągłe drzwi, które będziesz musiał popchnąć.

Wpadniesz znów do wody, gdzie będzie już czekał przeciwnik. Wypłyń szybko na pomost i idź do klapy, która jest dalej w prawo. W tym miejscu możesz rozpocząć zdobywanie następnego sekretu. Wejdź po prostu do wody, poczekaj aż długowłosy do ciebie podpłynie i wejdź z powrotem. Teraz idź do lewej strony i zanurkuj. Popłyniesz chwile tunelem i wypłyniesz do pomieszczenia z sekretem. Kiedy wrócisz znów do tego włazu, wskocz i płyń do przycisku. Kiedy go naciśniesz, wróć z powrotem. Przejdź na prawo stronę i zanurz się blisko krawędzi. To zwabi przeciwnika. Teraz możesz wrócić góra i znowu wskoczyć przez właz. Zanurkuj do przycisku, który teraz uruchomi zamykanie drzwi i uciekaj od długowłosego. Przepłyń przez kolejne pomieszczenie, najpierw płynąc góra a następnie w dół przez przejście. Złap się łańcucha i wejdź na górę. Jednak pomost się zwali i czeka cię dłuższy przerywnik filmowy.

Teraz uzyskałeś nową moc - możesz być pod wodą jak długo zechcesz. Nie spotkasz już więcej długowłosego przeciwnika, który teraz raczej ci pomógł. Kiedy już opadniesz na samo dno, odzyskasz kontrolę nad swoim bohaterem. Płyń w gorę, a potem przez zalane pomieszczenia. Kiedy dotrzesz do miejsca gdzie jest właz po prawej, możesz popłynąć dalej w dół-lewo aby odblokować sekret. Są tam drzwi, które otworzysz dwustopniowo. Najpierw dźwignia - klawisz interakcji i w dół - potem druga u góry - również klawisz interakcji i kierunek w dół. Płynąc dalej znajdziesz ukrytą kule. Jak już wrócisz i przepłyniesz przez właz złap się czerwonego uchwytu na suficie. Przeczekaj silny prąd i podpłyń do kolejnego uchwytu. Otworzy się właz przez który wypłyniesz na powierzchnię.