Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Inside - poradnik do gry

Inside - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Metro, zalane podziemia i sztuczny las | Opis przejścia | Inside poradnik Inside

Miniesz stare wagony, aż zobaczysz w oddali paczkę psów. Ta na razie nie będą cię gonić. Przed tobą zbiornik wodny. Kiedy z niego wyjdziesz zacznie gonić cię pies. Wskocz z powrotem do wody i odpłyń kawałek. Następnie zanurkuj, przepłyń pod nim i znów wyjdź z wody. Teraz biegnij co sił w nogach dalej i ślizgiem na dół. Tym razem podbiegną do ciebie trzy psy, ale możesz wskoczyć na siatkę gdzie będziesz tymczasowo bezpieczny. Musisz zeskoczyć po prawej stronie, podbiec do zaryglowanego przejścia i oderwać deski. Masz czas tylko na jedną zanim psy się dogonią. Musisz przed nimi wskoczyć na siatkę. Teraz przejdź na drugą stronę i zeskocz. Psy wrócą do ciebie. Kiedy będą blisko wskocz znowu na siatkę, zeskocz z drugiej strony i dalej odrywaj deski. Powtarzaj aż otworzysz przejście. Kiedy przejdziesz, chłopak automatycznie zarygluje drzwi. Wyjdź z pomieszczenia i zejdź po drabinie na dół.

Stań w cieniu przed budką, poczekaj aż łódź podwodna wypłynie, a operator wejdzie na górę - Metro, zalane podziemia i sztuczny las | Opis przejścia | Inside - Inside - poradnik do gry

Stań w cieniu przed budką, poczekaj aż łódź podwodna wypłynie, a operator wejdzie na górę. Po chwili razem z drugim człowiekiem wejdą do środka. Wykorzystaj tą chwile i zejdź na dół aby zarekwirować sprzęt. Zanurz się teraz najniżej jak możesz aż natrafisz na zaryglowane drzwi. Łódź podwodna może wykorzystać swojego rodzaju "rozpęd". Wciskając przycisk chwytu naładowujesz moc (łódź zaczyna się trząść), następnie wciskasz kierunek i wystrzeliwujesz w daną stronę. W ten sposób otworzysz zaryglowane drzwi, a potem przebijesz się przez deski w podłodze. Płyń w kierunku dół-lekko w prawo, aż znajdziesz popękaną ścianę z betonu. Przebij się przez nią. Płyń dalej, a potem w dół, tam znajdziesz kolejne zaryglowane drzwi. Teraz napotkasz również popękaną ścianę, ale wzmocnioną żelaznym zbrojeniem. Rozwal trochę ściany, a następnie wyjdź z łodzi i przepłyń przez dziurę. Popłyń na sam koniec, wejdź na szafki i wskocz na linie.

Po wejściu na szczyt, kontynuuj w prawo aż napotkasz przycisk. Gdy go wciśniesz od razu uciekaj w lewo i daj nura. Teraz możesz wrócić. Wejdziesz do zielonego, roślinnego pomieszczenia. Tam spotkasz kule w skrzyni, która możesz uruchomić. Najpierw wejdź na nią, a potem uruchom - chwyt plus kierunek do góry. Kiedy osiągnie dość wysoki poziom wskocz na deskę po lewej. Teraz dobiegniesz do liany nad przepaścią. Dobrze się rozbujaj i wskocz w otwór. Tam znajdziesz przycisk, który otworzy drzwi przy twojej łodzi.

Łodzią możesz wyskoczyć z wody na drugą stronę - Metro, zalane podziemia i sztuczny las | Opis przejścia | Inside - Inside - poradnik do gry

Łodzią możesz wyskoczyć z wody na drugą stronę. Otwórz następne drzwi siła rozpędu. Zanim otworzysz następne drzwi, możesz popłynąć niżej, i odbić kontener, aby stworzyć przejście do szóstego sekretu. Jednak aby kontynuować przejdź przez drzwi, wypłyń łodzią na powierzchnię i do prawej ściany. Teraz ją opuść, i popłyń do przycisku który minąłeś po drodze. Następnie wróć do łodzi i przeskocz przez otwarte już drzwi. Wyważ kolejne drzwi. Spotkasz teraz nową kreaturę. Nagi człowiek z długimi czarnymi włosami. Ten kolega nie będzie dla ciebie miły. Ale możesz go odstraszać kierując na niego swój reflektor. Jeśli odpłynie dość daleko, będziesz miał trochę czasu na swoje czynności. Jednak jeśli pozwolisz mu podpłynąć zbyt blisko, to zaatakuje twoją łódź. W ten sposób płyń dalej aż napotkasz przejście.

Musisz teraz tak się ustawić, żeby przeciwnik był po drugiej stronie - Metro, zalane podziemia i sztuczny las | Opis przejścia | Inside - Inside - poradnik do gry

Musisz teraz tak się ustawić, żeby przeciwnik był po drugiej stronie. Naładuj dopalacz, i uderz w rygiel nad drzwiami. W ten sposób zamkniesz przejście. Walnij kilka razy w zabitą deskami dziurę, aby przejść dalej do wielkiego jeziora. Jeśli skierujesz się w lewo, dojdziesz do lokacji z siódmym sekretem. Musisz tam walnąć w rury, aby odblokować drabinkę. Od dziury, płynąc dalej w prawo, dopłyniesz do plaży. Tutaj musisz opuścić swój wehikuł. Dojdziesz do potężnego muru i otworzysz spore drzwi.