Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Inside - poradnik do gry

Inside - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poligon Most | Opis przejścia | Inside poradnik Inside

Przed tobą wielka i niebezpieczna lokacja. Zanim przejdziesz dalej kilka wskazówek. Będziesz się poruszał po długim moście. W oddali będą ciągle jakieś wybuchy lub jest urządzenie, które tworzy potężną falę uderzeniową. Jeśli nie będziesz ukryty za jakąś stabilną przeszkód albo w środku jakiegoś pomieszczenia - zginiesz. Fala odbywa się cyklicznie. Przed wybuchem usłyszysz dźwięk i zobaczysz rozbłysk w oddali, chwilę ciszy i potężny podmuch. Przerwa pomiędzy wybuchami trwa około 4 sekund, licząc od zakończonego wybuchu do błysku (ten trwa około 2 sekund). Musisz precyzyjnie i cierpliwie wybierać momenty w których będziesz się przemieszczał.

Biegnij aż natrafisz na duża skrzynie. Przesuń ją i poczekaj aż fala ją zniszczy. Teraz przebiegnij do pierwszej ściany i dojdź do jej krawędzi. Poczekaj na koniec wybuchu i biegnij do dźwigni i od razu ją pociągnij! Uruchomisz barierkę. Po kolejnym wybuchu, znów pociągnij za dźwignie, żeby odblokować barierkę przed sobą. Teraz podbiegnij do osłony. Zobaczysz przed sobą dźwignie, drabinę z platformą, i kręcącą się osłonę.

Dźwignią możesz zatrzymać lub wprowadź w ruch tą osłonę. Kluczem jest uruchomić ją i pobiec w takim momencie, żeby cię ochroniła podczas wspinaczki a potem biegu i zeskoku. Nie możesz jej sobie ustawić na wysokości drabiny, ponieważ musisz przetrwać dwa wybuchy na tej platformie w trakcie ruchu. Całość będzie wymagała od ciebie dobrego wyczucia czasu. Ustaw osłonę zatrzymaną, kiedy będzie na dole, troszkę odchyloną w prawo. Jakbyś patrzył na wskazówki w zegarze na godzinę 5. Kiedy wybuch się skończy, włącz mechanizm i biegnij na drabinę. Kiedy będziesz gdzieś w pośrodku, powinien być kolejny wybuch a ty wejdziesz na górę.

Tutaj możesz chwile poczekać, niech osłoną zrobi spokojny obrót. Kiedy będzie już prawie cie mijała, nastąpi kolejny wybuch, teraz biegnij dalej. Kiedy będziesz zeskakiwać na podłogę, osłona powinna cię mijać a ty unikniesz fali. Nie zatrzymuj się!

Teraz natkniesz się na słup z odpalaną kulą - Poligon Most | Opis przejścia | Inside - Inside - poradnik do gry

Teraz natkniesz się na słup z odpalaną kulą. Jeśli ją uruchomisz, potrzebuję około 5 sekund żeby wystrzelić w górę. Musisz ją odpalić w połowie przerwy od fali i ukryć się za ścianą. Po wybuchu wskocz na tą skrzynkę, i znowu przeskocz w prawo na pochyła powierzchnię. Wejdziesz do pomieszczenia z dźwignią oraz przesuwaną osłoną. Kiedy uruchomisz mechanizm, podniosą się metalowe kurtyny zabezpieczające teren. Możesz chwycić osłonę i idź z nią dalej. Pamiętaj, że jest ci pomocą dopóki przed nią jest metalowa barierka. Za chwile dotrzesz do kilka desek, tworzących prowizoryczny most. Jednak nie ma tutaj barierki, która utrzymałaby twoją osłonę. Musisz poczekać na podmuch, i wtedy przesuną osłonę na drugą stronę. Dojdziesz tak aż do końca tego budynku. Tam Zobaczysz kolejny mechanizm.

Na tą osłonę nie masz wpływu, jednak na czas wybuchu zatrzymuję się ona na dole. Musisz zeskoczyć i dobiec w to miejsce kiedy ramię będzie dochodzić do godziny 3, jak wskazówki w zegarze. Poczekaj na podmuch i przejdź w lewo. zsuniesz się za chwile po wielkich rurach ale poczekaj na dźwięk zwiastujący wybuch. Dopiero teraz zeskocz. Kiedy będziesz zjeżdżał wybuch powinien nastąpić kiedy akurat miniesz ścianę. Na samym dole wybuchu ci już nie zagrażają. Teraz spokojnie możesz biec dalej. Dojdziesz do windy, najpierw podnieś kratę, a potem wciśnij przycisk. Zjedziesz teraz na dół.