Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Inside - poradnik do gry

Inside - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poradnik do gry - Garść porad | Inside poradnik Inside

1 - Poradnik do gry - Garść porad | Inside - Inside - poradnik do gry

1. Do kontroli postaci używasz strzałek: lewy i prawy klawisz - do poruszania się w płaszczyźnie, górny do skakania i wchodzenia po drabinach itp., natomiast dolny użyjesz do odłączania się od sprzętów, schodzeniu po linie czy drabinie i przy nurkowaniu. Jest też klawisz interakcji nazwany "chwyć", który głównie będziesz używać do przesuwania obiektów, dźwigni albo włączania przycisków.

2. Na początku, gra ma sporo etapów w których będziesz musiał uciekać albo działać szybko, żeby nie zginąć. Im dalej tym więcej przeszkód nad którymi będziesz musiał chwile się zastanowić i wykonać odpowiednią sekwencje, a coraz mniej szaleńczych ucieczek i bezpośrednich zagrożeń. W takich sytuacjach lepiej poczekać, żeby mieć maksymalną ilość czasu, niż liczyć, że może ci się uda. Gra nie wybacza takich błędów.

3. Gra ma sporo punktów kontrolnych, więc nie musisz się obawiać, że w wypadku śmierci będziesz musiał dużo nadrobić.

4. Wiele zagadek/przeszkód wymaga od gracza bardzo precyzyjnego momentu rozpoczęcia ruchu. Często będziesz miał do dyspozycji co najwyżej 1-2 sekundy, a czasami będziesz musiał dokonać tego wręcz idealnie. Jeśli zaczniesz za późno, albo popełnisz błąd - próba będzie skazana na porażkę.

5. Kiedy będziesz musiał nurkować pamiętaj, że twoja postać może szybko utonąć - gra nie dostarcza podpowiedzi w postaci paska powietrza. Musisz słychać dźwięków twojego bohatera i go obserwować. Kiedy będzie mu się kończyć powietrze, wypuści sporą chmurę pęcherzyków powietrza. Przy trzeciej, masz dosłownie chwile aby się wynurzyć! Pamiętaj o tym zwłaszcza w momentach kiedy będziesz pod presją czasu.