Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Inside - poradnik do gry

Inside - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Las | Opis przejścia | Inside poradnik Inside

Rozpoczynasz grę w dość ciemnym lesie, gdzie twoja jedyna opcja to biec w prawo. Po chwili będziesz musiał wskoczyć na potężną kłodę drzewa. Nie martw się o balans postaci, po prostu biegnij dalej. Niedługo potem natkniesz się na barierkę, wystarczy dalej iść, aby twój bohater się przez nią przecisnął. Choć twoja postać zacznie się skradać, nie musisz się na razie przejmować ludźmi w ciężarówce, kontynuuj dalej.

Dojdziesz teraz do dziwnych pojemników i ludzi w maskach - kiedy cię zobaczą zaczną pościg. Przeczekaj za jednym z pojemników, aż zaczną przeczesywać teren za tobą. Wtedy podbiegnij dalej. Dotrzesz do mur, którego normalnie nie przeskoczysz. Wykorzystasz starą lodówkę, która stoi nieopodal. Najpierw ją chwyć i poruszaj lewo lub prawo, żeby przewrócić ten złom na ziemię, a następnie znów ją złap i przeciągnij do muru. Teraz możesz na nią wejść i przeskoczyć mur. Miniesz kolejnych ludzi, tym razem z psem, jednak cię nie wykryją. Zaskocz z klifu na skrzynkę, i od razu ją przeciągnij w prawo, do małego wąwozu. Przesuń ją znowu do prawego klifu aby się wspiąć wyżej i zeskocz do rzeki.

Kiedy będziesz brodził to w połowie wykryją cię patrole, których nie możesz wyminąć i rzuci się za tobą w pogoń pies. Nie zatrzymuj się, tylko pędź do przodu! Możesz trochę przyspieszyć, podskakując w prawą stronę. Jeśli się nie ociągałeś to zdążysz dobiec do przepaści. Nie zatrzymuj się, tylko wykorzystaj prędkość aby wskoczyć na przeciwległą stronę. Musisz to zrobić będąc praktycznie na krawędzi. Złapiesz się wystających korzeni i będziesz mógł się wspiąć na górę. Pies póki co się wycofa. Będziesz biegł w spokoju dłuższa chwilę, aż natkniesz się na drogę. Kiedy tylko trochę oddalisz się od lasu, wyjedzie samochód z ludźmi, gdzie jeden z nich będzie obserwował drogę. Jeśli się zauważy, to włączy latarkę i zacznie strzelać. Biegnij dalej i nie zwalniaj ani na chwile. Zeskocz z półki skalnej i dla odmiany natychmiast ukryj się z lewej strony. Poczekaj aż samochód pojedzie sobie dalej.

Teraz możesz iść spokojnie znowu do lasu, choć okazuje się, że tam właśnie zatrzymał się van - Las | Opis przejścia | Inside - Inside - poradnik do gry

Teraz możesz iść spokojnie znowu do lasu, choć okazuje się, że tam właśnie zatrzymał się van. Nie unikniesz tej pogoni, biegnij w prawu i uważaj na kłody drzew na drodze - musisz je przeskoczyć, inaczej się potkniesz i zostaniesz zabity. Miniesz sporą kałuże i napotkasz wrak samochodu. Zatrzymaj się przy nim, aż inny patrol cię minie i biegnij dalej przed siebie. Tamten człowiek nadal cię goni.

Teraz dalej uciekaj przed człowiekiem w masce (uważaj na kolejną kłodę) aż zeskoczysz ze skarpy - Las | Opis przejścia | Inside - Inside - poradnik do gry

Teraz dalej uciekaj przed człowiekiem w masce (uważaj na kolejną kłodę) aż zeskoczysz ze skarpy. Teraz będą cię gonić psy, więc nie ma czasu na odpoczynek! Biegnij dalej. Omiń ostatnią kłodę i wskocz do wody. Tam będziesz bezpieczny i znajdziesz swój pierwszy sekret, jeśli popłyniesz w lewo. Uważaj na ostatni patrol, który stoi na moście i na człowieka oświetlającego wodę. Wystarczy tylko trochę naruszyć to światło, żeby dostać strzałką. Zanurkuj i przepłyń pod snopem światła, aż będziesz daleko dalej. Wychodząc z jeziora zobaczysz zdechłe świnie, a za nimi będzie droga. Po przekroczeniu, wchodzisz na nowy etap w grze.