Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Inside - poradnik do gry

Inside - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Miasto | Opis przejścia | Inside poradnik Inside

Twoja postać będzie się skradać, ale nie ma tutaj zagrożenia. Miniesz ciężarówkę i dojdziesz do wagonika złączonego łańcuchem. Wystarczy go popchnąć do ściany aby opuścić niżej zwisający łańcuch. Możesz teraz wejść na górę, gdzie podniesiesz i wskoczysz przez okno. Jesteś w niedokończonym budynku. Podejdź do prawej i wespnij się po drabinie, żeby przejść dalej musisz najpierw przesunąć ładunek drewna do prawej, potem chwycić za dźwignie i to podnieść. Teraz możesz wspiąć się wyżej i uważnie przejść w lewo. Potem musisz zepchnąć sejf, ale kiedy tylko zacznie się przechylać odbiegnij! Deski zostaną zniszczone, ale za to sejf otworzy ci drogę. Wróć to samą drogą i wskocz do tej dziury.

Tutaj będziesz mógł dotrzeć do czwartego sekretu, otwierając kratę z lewej - Miasto | Opis przejścia | Inside - Inside - poradnik do gry

Tutaj będziesz mógł dotrzeć do czwartego sekretu, otwierając kratę z lewej. Idąc w prawo natkniesz się na dźwignie i kolejne urządzenie do kontroli umysłu. Najpierw dźwignią otwórz drzwi. Wskocz na murek, a z niego w stronę przyssawki. Wyjdź tym kontrolowanym człowiekiem w prawo, ale tak żeby drugi nie wszedł do tego garażu. Odłącz się i zamknij tym razem. Teraz musisz się podłączyć i tak ustawić tych dwóch, żeby stanęli na płytach naciskowych. Zauważ, że obaj chodzą w przeciwnych kierunkach, więc "idź" tak, aby obaj zatrzymali się na ścianach. Teraz zmień kierunek i "idź powoli aż staną na obu płytach. Dzięki temu otworzysz drzwi, prowadzące do wysokiej drabiny. Która prowadzi na dach budynku.

Tuż za napisem, będziesz musiał się zsunąć a przy krawędzi skoczyć - Miasto | Opis przejścia | Inside - Inside - poradnik do gry

Tuż za napisem, będziesz musiał się zsunąć a przy krawędzi skoczyć. Teraz możesz trochę się zsunąć i przeskoczyć na drabinę po drugiej stronie, aby zejść po piąty sekret. Wespnij się po rurze na górę aby kontynuować swoją podróż. Do sforsowania masz kolejny płot. Zwisając z drugiej strony musisz przeskoczyć nad przepaścią. Kiedy będziesz szedł po wąskiej desce - ta się załamie i spadniesz. Przeskocz z balkonu do budynku i kontynuuj dalej biegnąć po dachach. Kiedy dojedziesz do krawędzi, kliknij kierunek w dół. Twój bohater złapie się rynny i będziesz mógł zejść na dół. Przed tobą zaryglowane przejście. Chwyć za deskę, i ciągnij do siebie. Tą czynność wykonaj kilka razy, aż stworzysz sobie przejście. Kiedy zejdziesz na dół, złap drabinę i trzymaj kierunek w prawo. Drabina przechyli się i będziesz mógł się wspiąć wyżej.

Miniesz dźwignie zasilania. Zanim jej użyjesz pobiegnij do windy i podnieść kratę. Teraz wróć i włącz zasilanie. Uruchomisz nie tylko windę, ale też roboty strażnicze. Jeśli wejdziesz w ich pole widzenia, porażą cię ogromnym paralizatorem. Musisz przeskakiwać pomiędzy filarami żeby uniknąć reflektorów. Musisz być ostrożny, bo wystarczy wystawać tylko częścią ciała, żeby cię poraziło. Roboty skanują teren cyklicznie, więc musisz wyczekać na odpowiednie momenty. Biegnąć od filaru do filaru, wskocz do windy i wciśnij przycisk chwytu aby włączyć windę. Teraz znów przebiegnij po wąskiej desce i pobiegnij po drewnianej podłodze, która się zawali.