Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Inside - poradnik do gry

Inside - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Placówka Badawcza - Wewnętrzna część i obiekt badań. | Opis przejścia | Inside poradnik Inside

Będziesz biegł przez kilka pustych pomieszczeń. Po drodze pociągniesz za wajchę, żeby otworzyć drzwi. Miniesz kolejne laboratoria i naukowców, którzy nie będą cię zaczepiać. Dojdziesz do potężnej szyby, gdzie stoi spora grupa ludzi. Nic jednak nie zobaczysz ani się nie wydarzy. Złap stolik i wróć trochę wcześniej aż zobaczysz drabinę, na która możesz wskoczyć. Wejdź na panel i wskocz na kabel z żarówką. Wespnij się do połowy, rozbujaj linę i przeskocz na czerwoną rurę. Dojdziesz teraz do kratki wentylacyjnej. Znajdziesz się teraz u góry tego zbiornika. Ludzie nadal nie będą na ciebie zwracać uwagi. Podnieś właz i kontynuuj dalej. Znajdziesz się na krawędzi i wskoczysz na drobinę. Jeśli pójdziesz na górę, dotrzesz do ostatniego sekretu. Będzie tam otwarta wielka kapsuła - pod warunkiem, że znalazłeś i wyłączyłeś poprzednie 13 kul. Jest tam też tablica, gdzie świecą żarówki symbolizujące wszystkie zebrane sekrety. Musisz wejść do tej wielkiej kuli i "na ślepo" użyć chwytu i kierunku. Wszystko zgaśnie oprócz drugiej żarówki na tablicy. Jest to lokacja drugiego sekretu, ale też miejsca ukrytego zakończenia.

Kontynuując, zejdź po drabinie na dół i otwórz właz. Zeskocz na kabinę i złap za stery. Najpierw skierują się na dół, potem w lewo aż się zbliżysz do drabiny. Wejdź na kabinę i przeskocz dalej. Teraz idź w dół po wielkiej rurze. Dojdziesz do dolnej części zbiornika. Najpierw wyłącz zasilanie na platformie. Teraz wskocz do wody, odciągnij obie blokady, z lewej i prawej. Teraz włącz zasilanie z powrotem i szybko zanurkuj na dół, pośrodku jest duży uchwyt. Złap go i poczekaj aż prąd zacznie cię ciągnąć do góry i jednocześnie będzie otwierać się właz nad tobą. Jak już osiągnie maksimum - puść się. Wlecisz do środka.

Odłącz teraz wszystkie cztery przyssawki podłączone do wielkiej ludzkiej papki - Placówka Badawcza - Wewnętrzna część i obiekt badań. | Opis przejścia | Inside - Inside - poradnik do gry

Odłącz teraz wszystkie cztery przyssawki podłączone do wielkiej ludzkiej papki. Następnie wejdź do niej. Zostaniesz wchłonięty, ale przejmiesz teraz kontrolę nad tą kluchą, będącą mieszanką ludzkich ciał. Może być pod wodą w nieskończoność, taranować, podnosić ciężkie rzeczy i dzięki swojej formie, jest elastyczna. Może dostać się, wręcz przeważyć swoje ciało w niedostępne miejsca.

Jako papka, wyrwij urządzenie przypięte do szyby po lewej stronie. Kiedy pęknie, będziesz mógł iść dalej. Kontynuuj szaleńczy bieg aż dojdziesz do miejsca, gdzie pracownik zamknie przed tobą drzwi. Masz jednak siłę całej grupki ludzi. Wystarczy chwycić i chwilę pociągnąć do siebie. Biegnij dalej, aż trafisz poza ośrodek do grupki, którą wcześniej pożegnałeś. Dojdziesz do lewej strony gdzie powyżej będzie otwór. Twoja stara ekipa pomoże ci się wspiąć wyżej. Wejdź do windy, która się zawali. Pozwól sobie spaść na sam dół, aż do miniaturowej makiety. Idź w prawo i wyrwij dużą skrzynkę ze ściany. Chwyć ją i przejdź do prawej strony, przez coś jakby stołówkę. Papka ma pewne ułatwienie jeśli chodzi o przenoszenie obiektów. Trzymając klawisz chwytu i dane klawisze kierunkowe możesz przenosić obiekty na różne strony. Ustaw tą wielką skrzynie pod ścianą, następnie wespnij się i przejdź dalej. Zeskocz do części właściwej stołówki i biegnij dalej w prawo.

Przebijesz się prze ścianę i wpadniesz do biura gdzie przestraszony pracownik stanie ci na drodze. Nie masz innego wyboru jak wbiec na okno taranują tego człowieka. Po długim locie i upadku, podejdź w lewo. W wodzie będzie leżeć spora belka. Złap ją i idź do drzwi z prawej strony. Aby je otworzyć musisz podnieść belkę w pionowej pozycji i trafić w duży czerwony przycisk nad tobą. Klucz to odpowiednio stanąć przy podnoszeniu. Nie stój idealnie pod przyciskiem, tylko trochę obok. W momencie kiedy belkę będziesz miał nad sobą, staraj się nie chodzić na boki.

Drzwi się otworzą i wbiegną psy - Placówka Badawcza - Wewnętrzna część i obiekt badań. | Opis przejścia | Inside - Inside - poradnik do gry

Drzwi się otworzą i wbiegną psy. Teraz nie są dla ciebie zagrożeniem. Weź ze sobą belkę i podejdź do podnośnika. Złap belkę tak, żeby trzymać ją pionowo po swojej prawej stronie. Puść ją tak żeby spadła na płytę naciskową - sam jednocześnie wejdź na podnośnik. Ta kombinacja wzniesie cię wyżej. Zeskocz w dół. Po chwili pojawi się robotnik, który będzie machał żebyś się odsunął. Sam po chwili wbije kod i otworzy ci drzwi. Możesz teraz się przez nie przecisnąć. Kolejny człowiek otworzy ci właz, wskakuj do niego trzymając wciśnięty klawisz w dół. Złap za skrzynkę która leży nieopodal i biegnij w prawo.

Aby otworzyć drzwi, przytrzymaj skrzynkę nad sobą i rzuć ją do góry, w zabezpieczony reflektor. Najpierw odpadnie osłona. Po drugim rzucie rozwalisz żarówkę, ale za to otworzysz drzwi. Złap znowu skrzynkę i idź dalej. Przejdziesz przez płytką rzekę, z rurami nad nią - to wyłączone zraszacze. Na końcu znajdziesz coś jakby piec hutnicze. Otwórz właz i podpał skrzynkę w ogniu. Kiedy będziesz wracał włączą się zraszacze. Musisz przerzucać skrzynkę nad nimi, przebiec dalej i złapać ją w locie. Wróć do miejsca gdzie spadłeś. Teraz wrzuć skrzynkę w niebieski otwór. W środku coś się zapali, ale za to otworzy się duży właz po prawej stronie.

Dostaniesz się znowu w dużą przestrzeń pomiędzy potężnymi murami - Placówka Badawcza - Wewnętrzna część i obiekt badań. | Opis przejścia | Inside - Inside - poradnik do gry

Dostaniesz się znowu w dużą przestrzeń pomiędzy potężnymi murami. Po lewej są wagoniki, które przeciągniesz do prawej strony. Ustaw wagoniki pod kabiną, i wespnij się do niej. Złap się, a potem porządnie rozbujaj. Kiedy będziesz odpowiednio blisko, jeden z ludzi na balkonie podczepi hak, przez co wywiesz kawałek ściany. Teraz przesuń wagony dalej i skorzystaj z nowego przejścia. Znajdziesz teraz odpalaną skrzynkę. Wrzuć ją na platformę, tam jeden z ludzi ją odpali i odrzuci do ciebie. Chwyć ją i rzuć do góry, w stronę przycisku. Pamiętaj, że skrzynką wystrzeli po 5 sekundach, więc nie podrzucaj jej od razu, tylko poczekaj chwilę. Kiedy ją rzucisz od razu mknij do drzwi, które otworzą się tylko na chwilę.

Wejdziesz do ciemnego pomieszczenia, gdzie obserwuję cię całkiem liczna widownia - Placówka Badawcza - Wewnętrzna część i obiekt badań. | Opis przejścia | Inside - Inside - poradnik do gry

Wejdziesz do ciemnego pomieszczenia, gdzie obserwuję cię całkiem liczna widownia. Na środku będzie wabik w postaci odpalanej skrzynki, jednak po chwili podłoga się zawali pod tobą. Właz się zamknie i nastanie ciemność. Jednak po chwili przyzwyczaisz się do mroku i zaczniesz rozróżniać otoczenie. Popłyń na dno i zacznij chwytać się lewej strony. Odrywaj kawałki ściany, jeden po drugim aż wyrwiesz kratkę. Płyń do góry, w stronę światła. Czeka cię ostatnia prosta! Biegnij w prawo aż dojdziesz do drewnianej ściany. Tutaj zawali się jedna podłoga. Cofnij się, nabierz rozpędu i staranuj drewnianą ścianę. Czeka cię przerywnik filmowy, który bez fajerwerków skłania raczej do refleksji. Tak czy inaczej - Brawo, doszedłeś do końca!

1 - Placówka Badawcza - Wewnętrzna część i obiekt badań. | Opis przejścia | Inside - Inside - poradnik do gry