Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Inside - poradnik do gry

Inside - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kopalnia | Opis przejścia | Inside poradnik Inside

Kiedy popchniesz drzwi, używając chwytu i kierunku, spadniesz na sam dół nowego pomieszczenia. Za tobą będą kraty, z kolejnym otępiałym. Idź dalej w prawo, aż dojdziesz do windy. Na razie kontynuuj dalej. Przed tobą jedna z dłuższych zagadek logicznych w grze. Znajdziesz teraz duża płytę naciskową, oraz włącznik zasilania. Gdy przesuniesz wajchę, na dużym ekranie pokażą się liczby. Jest to wymagana ilość osób, potrzebna do otworzenia drzwi. Jedna już jest, innego spotkałeś na początku, za kratami. Resztę znajdziesz na górnym i dolnym poziomie. Najpierw zjedź na dół windą. Udaj się w prawo.

Miniesz kolejną winę z torami na pokrętło, a potem miniesz grupkę otępiałych ludzi. Dojdziesz do zbiornika wodnego. Zanurkuj w dół, a kiedy miniesz słup od razu się wynurz, żeby nabrać powietrza. Teraz znów zanurkuj aby minąć kolejny słup betonu i wypłynąć na brzeg. Teraz wespnij się na skały i wskocz na linę. Musisz porządnie się rozbujać, żeby wskoczyć na drugą. Tą też dobrze się rozbujaj, żeby wskoczyć na podest. Tam przejdziesz po drewnianym pomoście i po chwili przeskoczysz nad przepaścią na kolejny pomost. Jeśli spadniesz do wody, będziesz musiał znów tutaj się dostać.

Biegnąc po rusztowaniu, będziesz musiał wyskoczyć do przyssawki, ale kabel się zerwie - Kopalnia | Opis przejścia | Inside - Inside - poradnik do gry

Biegnąc po rusztowaniu, będziesz musiał wyskoczyć do przyssawki, ale kabel się zerwie. Złapią się otępiali i postawią na ziemi. Będą też za tobą podążać. Wróć teraz do torów, gdzie zwisała wysoko drabina. Przytrzymaj klawisz skoku - "twoi ludzie" podrzucą się do góry. Teraz możesz wrócić do windy z korbą, aby zjechać po kontrolowanych ludzi. Idź w daleko lewo, ale jeszcze nie wjeżdżaj windą wyżej. Dojdziesz do dużego wagonu, który przesuniesz za razem ze swoimi nowymi kolegami. Musisz ustawić go pod otworem na zboże. Wcześniej, w miejscu gdzie pada pierwsze czerwone światło, jest też zwisająca lina. Wskocz tam przy pomocy "otępiałych", przejdź w lewo do zrzutu na zboże. w ten sposób dostaniesz się na wagon. Kontrolowani, sami będą go przesuwać w lewo.

Zostało jeszcze 54% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie