Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Just Cause 3 - poradnik do gry

Just Cause 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Okropna reakcja | Opis przejścia Just Cause 3 poradnik Just Cause 3

Okropna reakcja

Uwaga: Do odblokowania tego zadania konieczne jest odbicie prowincji Baia, a więc przejęcie ostatniej bazy Vis Electra. Przed misją zaopatrz się w zapas amunicji, dobrze wziąć ze sobą wyrzutnię rakiet, możesz ją znaleźć w szafkach z bronią, np. w mieście Manaea.

Wykorzystaj najbliższy czołg, aby zniszczyć kolejne dwa. - Okropna reakcja | Opis przejścia Just Cause 3 - Just Cause 3 - poradnik do gry
Wykorzystaj najbliższy czołg, aby zniszczyć kolejne dwa.

Twoim pierwszym zadaniem w tej misji będzie unieszkodliwienie czołgów. Aby nie tracić amunicji i nie ryzykować szybkim zgonem wykorzystaj do tego jeden z czołgów. Wskocz na wieżyczkę, a następnie przejmij pojazd. Możesz poruszać się nim i szybko zabić pojedynczych przeciwników, a następnie zlikwidować dwa pozostałe pojazdy. Na koniec wyjdź i zniszcz pojazd korzystając z wyrzutni rakiet.

Szybko pomóż Mario, zabijając w pierwszej kolejności milicjantów znajdujących się najbliżej niego. - Okropna reakcja | Opis przejścia Just Cause 3 - Just Cause 3 - poradnik do gry
Szybko pomóż Mario, zabijając w pierwszej kolejności milicjantów znajdujących się najbliżej niego.

Po tym szybko biegnij w stronę pozycji Mario. Wpadnij między wrogów i wybij ich jak najprędzej, gdyż Mario nie lubi się chować i pcha się pod lufy ostrzeliwujących go żołnierzy. W szafce możesz tutaj uzupełnić amunicję, co przyda się już za chwilę.

Użyj linki, aby przyciągnąc element bramy i zawiesć go na belce. - Okropna reakcja | Opis przejścia Just Cause 3 - Just Cause 3 - poradnik do gry
Użyj linki, aby przyciągnąc element bramy i zawiesć go na belce.

Gdy odeprzesz atak skorzystaj z posiadanej linki, aby podnieść bramę (zaczep część która spadła o górny element). Następnie wskocz "na pakę" podstawionego samochodu.

Wskakuj z tyłu i przygotuj się na nadjeżdżających przeciwników. - Okropna reakcja | Opis przejścia Just Cause 3 - Just Cause 3 - poradnik do gry
Wskakuj z tyłu i przygotuj się na nadjeżdżających przeciwników.

Twoim zadaniem jest bronić ciężarówki przez całą drogę. Przede wszystkim w pierwszej kolejności eliminuj pojazdy podjeżdżające blisko - zabijaj strzelców, a następnie kierowców. W trakcie jazdy zbliżą się do Ciebie także pojazdy z zamontowanymi CKM-ami, koniecznie wystrzelaj obsługę karabinu.

Uważaj szczególnie na ostrzeliwujący Cię helikopter oraz strzelców CKM-u. - Okropna reakcja | Opis przejścia Just Cause 3 - Just Cause 3 - poradnik do gry
Uważaj szczególnie na ostrzeliwujący Cię helikopter oraz strzelców CKM-u.

Osobą sprawę stanowią goniące Cię śmigłowce. Po zestrzeleniu jednego po chwili pojawią się kolejny, mimo wszystko warto próbować je zniszczyć, co da przynajmniej kilka chwil wytchnienia. Można też przechwycić jeden z helikopterów i bronić Mario z powietrza. Po drodze zniszcz także ciężarówkę na moście, ale uważaj, aby nie wysadzić jej, gdy Twój samochód będzie znajdował się zbyt blisko, gdyż eksplozja może zrzucić Cię z mostu. Kontynuuj strzelanie, aż do końca drogi, gdzie Mario ucieknie, a misja dobiegnie końca.

Uwaga: Jeżeli w trakcie jazdy zostaniesz zrzucony z pojazdu nadal możesz kontynuoować misję. Postaraj się wtedy jak najszybciej użyć posiadanej linki, aby ponownie zbliżyć się do pojazdu i wdrapać na jego pokład. Najłatwiej będzie, zaraz po spadnięciu, zaczepić się o ciężarówkę Mario, a Rico już automatycznie podciągnie się na samochód.

Uwaga: Nie niszcz ciężarówki przed przejechaniem mostu, gdyż wybuch zniszczy go. Musisz to zrobić dopiero po dotarciu na drugi koniec.