Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Just Cause 3 - poradnik do gry

Just Cause 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zdrajca | Opis przejścia Just Cause 3 poradnik Just Cause 3

Zdrajca

Przed rozpoczęciem misji zwyczajowo wyposaż się w zapas amunicji, szczególnie do broni specjalnej (granatnika bądź wyrzutni rakiet) - czeka cię starcie ze sporą ilością wrogich pojazdów pancernych.

Ukradnij jeden z kilku dostępnych w okolicy wozów pancernych. - Zdrajca | Opis przejścia Just Cause 3 - Just Cause 3 - poradnik do gry
Ukradnij jeden z kilku dostępnych w okolicy wozów pancernych.

Dotrzyj do Mario, oznaczonego na mapie jako Turncoat, by zainicjować przerywnik i rozpocząć misję. Twoim zadaniem jest po prostu ukraść opancerzony wóz. W pobliżu znajdziesz ich sporo - pilnowane są przez kilku żołnierzy wroga, jednak nie powinno to stanowić problemu. Gdy zwiniesz pojazd, udaj się do Mario, poczekaj aż wsiądzie, a następnie udaj się do znacznika, który pokaże się na ekranie.

Na miejscu czeka cię walka z kilkoma przeciwnikami wroga - możesz ich rozjechać, bądź po prostu wysiąść z pojazdu i rozprawić się z nimi metodą tradycyjną. Po krótkim przerywniku czeka cię właściwa część misji - musisz dopilnować, by Mario (podróżujący w opancerzonym wozie) i Zeno (podróżujący w helikopterze) dotarli do wyznaczonego punktu.

Do eliminacji wrogów wykorzystać możesz dostępny oręż, bądź linkę. - Zdrajca | Opis przejścia Just Cause 3 - Just Cause 3 - poradnik do gry
Do eliminacji wrogów wykorzystać możesz dostępny oręż, bądź linkę.

Zadanie z pozoru wydaje się być bardzo trudne - wszak pilnować musisz dwójki sojuszników, znajdujących się z dwóch różnych miejscach. Jednakże, możesz kompletne zignorować Zeno i skupić się na ochronie Mario - to właśnie on będzie najbardziej nękany przez wroga. Wskocz na dach jego pojazdu za pomocą linki i ściągaj nieprzyjaciół, którzy zbliżają się do was z tyłu (oraz w małej ilości z przodu).

Do eliminacji wrogów doskonale nadaje się wyrzutnia rakiet czy granatnik, z uwagi na fakt, iż pojazdy (zazwyczaj) wybuchają po jednym strzale. Możesz rzecz jasna wykorzystać także karabin, jednak momentami na ekranie dzieje się tyle, że ciężko przycelować. Doskonałym narzędziem jest tutaj także linka - wystarczy podczepić jeden jej koniec do pojazdu, drugi do terenu (bądź drugiego pojazdu), a po "naciągnięciu" wrogowie zostaną brutalnie przyciągnięci. Warto tutaj poczekać, aż pojazd wroga rozwinie większą prędkość - im szybciej się on porusza, tym bardziej poczuje efekt linki. Możesz też rzecz jasna przyciągnąć (bądź zabić strzałem) kierowcę pojazdu, by go unieruchomić.

Na waszej drodze znajdą się dwa działka SAM, które trzeba unieszkodliwić. - Zdrajca | Opis przejścia Just Cause 3 - Just Cause 3 - poradnik do gry
Na waszej drodze znajdą się dwa działka SAM, które trzeba unieszkodliwić.

W ciągu podróży dwa razy dostaniesz dodatkowe zadanie - eliminację wrogiego działka przeciwlotniczego (SAM). Można je zniszczyć, bądź po prostu shackować - druga metoda wymaga dotarcia do działka i kilku sekund przestoju, jednak pozwoli ci zaoszczędzić amunicję. Pamiętaj też o tym, iż gdy dotrzesz do miejsca z wyrzutnią, twoi sojusznicy przestaną się poruszać do momentu, aż je unieszkodliwisz - nie ma sensu bawić się w eliminację wrogów, gdyż ci będą przybywać bez końca, a trzeba po prostu jak najszybciej zneutralizować SAM.

Trzeba tylko pozbyć się ogona i misja zakończona. - Zdrajca | Opis przejścia Just Cause 3 - Just Cause 3 - poradnik do gry
Trzeba tylko pozbyć się ogona i misja zakończona.

Po kilkudziesięciu sekundach trafisz wreszcie do miejsca docelowego. Trzeba tutaj po prostu wybić wszystkich wrogów, a następnie poczekać, aż pościg zostanie zgubiony. Do tego celu warto wykorzystać helikopter, który z pewnością się za wami przyplątał - złap się go linką i zamień miejscami z pilotem, a następnie wykorzystaj działka pokładowe, by wybić wrogów. Teraz tylko trzeba poczekać, aż sytuacja się uspokoi i wrogowie przestaną was ścigać, a misja dobiegnie końca.