Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Just Cause 3 - poradnik do gry

Just Cause 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Konflikt interesów | Opis przejścia Just Cause 3 poradnik Just Cause 3

Konflikt interesów

Musisz zbadać kontenery, które rozrzucone są na terenie całej bazy. - Konflikt interesów | Opis przejścia Just Cause 3 - Just Cause 3 - poradnik do gry
Musisz zbadać kontenery, które rozrzucone są na terenie całej bazy.

Przed rozpoczęciem misji wyposaż się w zapas amunicji, gdyż baza do której zmierzasz jest silnie chroniona.

Po rozmowie z rebeliantem udaj się we wskazane miejsce. Niezależnie, czy wyskoczysz w dolnej części, czy też rozpoczniesz przeczesywanie bazy od góry, przyszykuj się na prawdziwą rozwałkę. Na terenie bazy znajduje się masa przeciwników, w tym dużo pojazdów oraz śmigłowiec.

Zadanie możesz sobie ułatwić częściowo czyszcząc teren z pokładu wozu bojowego lub śmigłowca. - Konflikt interesów | Opis przejścia Just Cause 3 - Just Cause 3 - poradnik do gry
Zadanie możesz sobie ułatwić częściowo czyszcząc teren z pokładu wozu bojowego lub śmigłowca.

Twoim celem jest odszukanie przedmiotu znajdującego się w jednym z kontenerów. Mimo iż kontenerów jest sześć, to cel będzie znajdował się w tym koło bramy na samej górze. W pobliżu możesz także przechwycić śmigłowiec, przed tym jednak zajmij się zhakowaniem dział przeciwlotniczych oraz wyeliminowaniem wrogiego śmigłowca. Możesz również skorzystać z zrzutu powstańczego. Niezależnie od wybranego sposobu dużo łatwiej będzie sprawdzić Ci kontenery, jeżeli wyeliminujesz większość przeciwników z bezpieczniejszego wnętrza pojazdu.

Uwaga: Kontenery otwierasz niszcząc zawiasy za pomocą broni bądź przyczepiając bramę do ziemi (użycie linki) i następnie używając przyciągania owej linki.

Sojusznicze śmigłowce możesz przy okazji wykorzystać do zniszczenia struktur znajdujących się w bazie. - Konflikt interesów | Opis przejścia Just Cause 3 - Just Cause 3 - poradnik do gry
Sojusznicze śmigłowce możesz przy okazji wykorzystać do zniszczenia struktur znajdujących się w bazie.

Uwaga: Dobrze jest skorzystać z okazji i zniszczyć mijane struktury w bazie (transformatory, zbiorniki z paliwem, itp.). Gdy zniszczysz odpowiednią ilość na pomoc przyleci śmigłowiec rebeliantów, upewnij się wtedy, że wyłączyłeś działa przeciwlotnicze. Możesz także uczepić się przyjaznego helikoptera i wyrzucić z niego pilota, aby samemu dokończyć dzieła destrukcji. Ostatecznie, gdy otworzysz ostatni kontener Rico znajdzie co trzeba.

Użyj linki, aby przyczepić się do kraty. - Konflikt interesów | Opis przejścia Just Cause 3 - Just Cause 3 - poradnik do gry
Użyj linki, aby przyczepić się do kraty.

Teraz ruszaj do kolejnego punktu. Najlepiej będzie zabrać jeden ze śmigłowców rebeliantów lub dokonać zrzutu własnego, gdyż w trakcie podróży uruchomiony zostanie limit czasowy. Czasu wystarczy na podróż samochodem, jednakże użycie śmigłowca znacznie przyśpieszy zadanie. Na miejscu wdrap się z krawedzi w stronę krat, użyj w tym celu linki.

Uważaj na nadlatujące śmigłowce. - Konflikt interesów | Opis przejścia Just Cause 3 - Just Cause 3 - poradnik do gry
Uważaj na nadlatujące śmigłowce.

Po odzyskaniu kontroli nad Rico musisz uniknąć obławy. W Twoją stronę błyskawicznie nadlecą dwa śmigłowce oraz kilku innych przeciwników. Postaraj się szybko uciec i odzyskać anonimowość lub zestrzel wrogie maszyny. Dobrze jest też wyrzucać załogę wrogich helikopterów, gdyż jest to łatwiejsze niż wymiana ognia z nimi. Ostatecznie udaj się do Sheldona, aby zakończyć zadanie.

Uwaga: Jeżeli zginiesz w trakcie obławy odrodzisz się już bez ogona.