Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Just Cause 3 - poradnik do gry

Just Cause 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Linka, spadochron i kombinezon, czyli jak sprawnie poruszać się po mapie | Podstawy poradnik Just Cause 3

Linka, spadochron i kombinezon, czyli jak sprawnie poruszać się po mapie

Seria Just Cause słynnie z bardzo poręcznej linki i spadochronu "wielokrotnego użytku", jednak w trzeciej części gry twórcy znacznie usprawnili ten element, który teraz jest niejako kluczem całej rozgrywki. Do tego wszystkiego doszedł jeszcze kombinezon, odblokowywany zaraz na początku gry, który pozwala szybować, a przy odpowiednim wykorzystaniu, w ograniczonym stopniu po prostu latać.

Jak najszybsze opanowanie tych trzech mechanizmów zaowocuje znacznie łatwiejszą rozgrywką, a przede wszystkim ogromom frajdą, którą daje korzystanie z wyżej wymienionych gadżetów. Można rzecz jasna korzystać wyłącznie z pojazdów, jednak w czasie prowadzenia oblężeń wrogich miast, osad i baz nie będzie takiej możliwości (gdyż wróg szybko cię zniszczy), a i kilka misji fabularnych mocno stawia na korzystanie właśnie z nich.

By zwiększyć skuteczność linki, spadochronu i kombinezonu, postaraj się odblokować chociaż kilka pierwszych MODów z zakładek: Mody Podróży (Traversal Mods) i Mody Uwięzi (Tether Mods)

Spadochron pozwala na zmniejszenie prędkości opadania, bądź na zyskanie dużej wysokości. - Linka, spadochron i kombinezon, czyli jak sprawnie poruszać się po mapie | Podstawy - Just Cause 3 - poradnik do gry
Spadochron pozwala na zmniejszenie prędkości opadania, bądź na zyskanie dużej wysokości.

Spadochron

Podstawowym, wydawałoby się, zastosowaniem spadochronu jest zmniejszenie prędkości opadania, by nie otrzymać obrażeń. Jest to tylko częściowo prawda, gdyż znacznie częściej przydaje się on do pokonywania przeszkód, w czym skuteczniejszy jest od zwykłej linki. Wystarczy podczepić się o kant konstrukcji, na którą chcemy się dostać, a następnie podczas "zwijania" linki otworzyć spadochron, jednocześnie trzymając klawisz poruszania się do przodu (bądź maksymalnie wychylając lewą gałkę pada, jeśli gramy na konsoli). W ten sposób bohater będzie w stanie wznieść się o nawet 200 metrów, jeśli nabierzemy odpowiedniego rozpędu - co przyda ci się niezliczoną ilość razy podczas intensywnych wymian ognia w bazach wroga, by szybko ulotnić się z miejsca akcji, bądź pozostać poza zasięgiem piechoty (szczególnie snajperów).

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie