Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sims 4 - poradnik do gry

Sims 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sims 4: Imię, płeć, wiek, głos Sima - tworzenie, kreator, CAS Sims 4 poradnik porady

Imię, płeć, wiek, głos

Najpierw dokonaj wyboru imienia i nazwiska swojego Sima - Sims 4: Imię, płeć, wiek, głos Sima - tworzenie, kreator, CAS - Sims 4 - poradnik do gry

Imię i nazwisko oraz płeć

Najpierw dokonaj wyboru imienia i nazwiska swojego Sima. Masz tutaj totalną dowolność, ale jeśli nie możesz się zdecydować możesz skorzystać z funkcji losuj (kliknij ikonkę kostki do gry). Następnie dokonaj wyboru płci. Gra sama w sobie nie wprowadza jakichkolwiek stereotypów płciowych, czyli każdy Sim bez względu na płeć może podjąć każdą karierę zawodową, zaprzyjaźnić się z dowolnym innym Simem, wykonywać wszelkie czynności domowe itp. Jedyne ograniczenie jest oczywiście czysto biologiczne - dotyczy możliwości urodzenia dziecka.

Wiek

W The Sims 4 podczas tworzenia Sima masz dostępne pięć grup wiekowych. Są to:

  • Dziecko
  • Nastolatek
  • Młody dorosły
  • Dorosły
  • Senior

Pamiętaj, że tworząc rodzinę musi się w niej znaleźć przynajmniej jeden dorosły Sim (przy czym może to być Młody dorosły) - nie możesz mieć samych dzieci i nastolatków w rodzinie. Decydując się na stworzenie seniora nie zdążysz nim zbyt wiele osiągnąć, gdyż pozostało mu już niewiele czasu. Najlepiej przygodę rozpocząć jako młody dorosły Sim.

Sposób chodzenia

To nowy element, dzięki któremu sprawisz, że Twój Sim będzie się odróżniał od innych. Możesz wybrać sobie sposób poruszania się (dotyczy nastolatków oraz starszych Simów). Masz do wyboru prócz standardowego m.in. chód butny, dziarski, czy kobiecy.

Głos

W The Sims 4 dostępne jest po trzy barwy głosów wydawanych przez Simów w wersji męskiej i damskiej. W przypadku mężczyzn jest to głos klarowny, ciepły i oschły. W przypadku kobiet słodki, melodyjny i śpiewny. Jeśli tworzysz Sima w wieku dziecka masz do wyboru tylko barwę słodki oraz ciepły. Poniżej korzystając z suwaka wybierasz wysokość głosu - im bardziej w lewo go przesuniesz tym głos będzie niższy. Wybór może wydawać Ci się banalny, ale pamiętaj, że głos Twojego Sima będziesz słyszeć najczęściej podczas gry.