Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sims 4 - poradnik do gry

Sims 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sims 4 Kraina Magii: Chowańce Sims 4 poradnik porady

Chowańce są swego rodzaju nowymi zwierzakami dostępnymi w grze Sims 4 Kraina magii. Nie są one tak rozbudowane jak towarzysze z dodatku Psy i koty, ale zapewniają bonusy ich właścicielowi. Na niniejszej stronie poradnika dowiesz się, jakie są sposoby na zdobycie chowańca, jakie bonusy oferują chowańce, a także jak zamienić psa lub kota w chowańca.

Jak zdobyć chowańca?

Najprostszym sposobem jest kupno chowańca - Sims 4 Kraina Magii: Chowańce - Sims 4 - poradnik do gry
Najprostszym sposobem jest kupno chowańca

Chowańca najłatwiej jest zdobyć w Krainie magii - zajrzyj na stronę poświęconą tej ukrytej lokacji, aby poznać sposoby na dostanie się tam. W Krainie magii wystarczy udać się do alei magów i tam skorzystać ze sklepu - do wyboru dostaniesz kilka różnych chowańców. Drugim sposobem jest czytanie ksiąg w głównej części Krainy magii. Kliknij na jedną z biblioteczek i wybierz opcję "Szukaj ksiąg" - w ten sposób możesz zdobyć losowego chowańca albo odkryć zaklęcie. Ostatnim sposobem jest wygranie magicznego pojedynku o artefakty - wtedy również masz szansę na zdobycie chowańca.

Jakie korzyści oferują chowańce?

Chowaniec będzie za Tobą podążał. - Sims 4 Kraina Magii: Chowańce - Sims 4 - poradnik do gry
Chowaniec będzie za Tobą podążał.

W dodatku Kraina magii znajdziesz kilkanaście różnych chowańców, ale różnią się one tylko wyglądem. Każdy z chowańców oferuje ten sam bonus - Twój Sim staje się pewny siebie. Pamiętaj, że aby bonus zadziałał, chowaniec musi być przywołany. W tym celu skorzystaj z kuli chowańca.

Jak zamienić psa lub kota w chowańca?

Przyjaciel z dodatku Psy i koty również może zostać chowańcem. - Sims 4 Kraina Magii: Chowańce - Sims 4 - poradnik do gry
Przyjaciel z dodatku Psy i koty również może zostać chowańcem.

Jeśli posiadasz dodatek Psy i koty, to rozszerzenie Kraina magii wprowadza jeszcze jedną nowość. Twój pies lub kot może zostać chowańcem. Wystarczy na niego kliknąć, wybrać zakładkę "Magia", a następnie opcję "Uczyń ze zwierzaka chowańca". Tak przemieniony pies lub kot dalej zachowa właściwości i cechy zwierzaka, ale jeśli będzie przebywał obok właściciela, Sim otrzyma bonus zapewniany przez chowańca.