Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Don't Starve - poradnik do gry

Don't Starve - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Don't Starve: Nowe przedmioty | Jaskinie Don't Starve poradnik

Nowe przedmioty

Do nowych przedmiotów zaliczają się:

1) Vampiric Bat Bat pozbawia przeciwnika zdrowia, ale przy tym zmniejsza zdrowie psychiczne postaci. Do jego skonstruowania potrzebujesz: 5 Batilisk Wings (skrzydła Batiliska),2 Living Log (żywe pnie) i Purple Gem (purpurowy kryształ). Znajdziesz go w zakładce magia(Magic).

Ciekawa alternatywa dla broni, szkoda, że obniża zdrowie psychiczne. - Dont Starve: Nowe przedmioty | Jaskinie - Dont Starve - poradnik do gry
Ciekawa alternatywa dla broni, szkoda, że obniża zdrowie psychiczne.

2) kompas - do jego wytworzenia musisz mieć: Gold Nugged (bryłka złota) i Papyrus (papirus). Urządzenie to pozwala Ci się orientować w terenie i dzięki niemu ustalisz, w którą stronę zwrócona jest postać. Znajduje się w zakładce przetrwanie(Survival).

3) Snurtle Shell Armour (zbroja Snurtla) - zbroja ta chroni Cię przed obrażeniami fizycznymi. Jest specyficzna, bo można się w niej schować. Jeśli trwa to dłużej niż 5 sekund, wróg straci zainteresowanie tobą. Kluczem do jej zdobycia jest pokonanie Snurtla.

4) Star Caller's Staff (laska tworzenia gwiazd) - by ją stworzyć będziesz potrzebował 4 Nightmare Fuel, 2 Living Log i 2 żółte klejnoty (Yellow Gem). Jest przedmiotem z kategorii magicznych. Tworzy małą gwiazdkę, która daje ciepło i światło. Jej stworzenie kosztuje Cię punkty zdrowia psychicznego, ale samo jej używanie powoduje ich przyrost.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie