Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Parę zastrzeżeń | Pokłosie poradnik Gears of War: Judgment

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Parę zastrzeżeń

Schodami zejdź na niższe piętro - Parę zastrzeżeń - Pokłosie - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Schodami zejdź na niższe piętro. Przejściem po prawej stronie wyjdź na hol piętra. Dodatkowi wrogowie wyjdą przez dziurę w podłodze, która powstanie w późniejszej części walki. Uważaj w szczególności na Boomera oraz przeciwników z łukami, po drugie stronie holu. Furiarzy broniących przejścia do kuchni, postaraj się zabić uniemożliwiając im przemianę.

Po zabiciu ostatniego wroga, przejdź do kuchni (tabliczka

Po zabiciu ostatniego wroga, przejdź do kuchni (tabliczka "Galley" nad drzwiami). W środku zostaniesz zaatakowany przez kolejnych przeciwników, w tym przez opancerzonego Kantusa. Mierz w jego tułów, by zadać mu obrażenia. Na lewo od wejścia do kuchni, odnajdź wejście do małego pomieszczenia (obok znajduje się lodówka z symbolem gearsów). W środku odnajdziesz nieśmiertelnik.

Twoim zadaniem jest odnalezieni trzech zaworów gazu - Parę zastrzeżeń - Pokłosie - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Twoim zadaniem jest odnalezieni trzech zaworów gazu. W samej kuchni znajduje się również kilka zaworów wody. Śledź rury od pierwszego zaworu z tabliczką "Gas" w lewym narożniku kuchni, by odnaleźć poszukiwane. Drugi zawór odnajdziesz w rogu, po przeciwnej stronie pierwszego zaworu. Ostatni znajduje się za ścianę, po prawej stronie wejścia, którym dostałeś się do kuchni. Po otwarciu trzech zaworów, zabij ostatniego przeciwnika znajdującego się w kuchni.

W trakcie zjazdu na linie, ignoruj mijanych wrogów i skup się na gondolach jadących w twoją stronę - Parę zastrzeżeń - Pokłosie - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

W trakcie zjazdu na linie, ignoruj mijanych wrogów i skup się na gondolach jadących w twoją stronę. Strzelaj w zaczepy, trzymające je na linie, by utorować sobie drogę. Po zeskoczeniu na dach, misja zostanie ukończona.