Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FTL: Faster Than Light - poradnik do gry

FTL: Faster Than Light - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozszerzenia | Systemy poradnik FTL: Faster Than Light

Rozszerzenia to dodatkowe komponenty które możemy zainstalować na naszym statku w liczbie sztuk maksymalnie trzech - Rozszerzenia - FTL: Faster Than Light - poradnik do gry

Rozszerzenia to dodatkowe komponenty które możemy zainstalować na naszym statku w liczbie sztuk maksymalnie trzech. Pozyskujemy je w losowych wydarzeniach które możemy napotkać w lokacjach danego sektora, w konsekwencji wykonywania zadań, lub po prostu - kupując je w sklepach. Właściwie każde rozszerzenie przynosi pewnego rodzaju pozytywne efekty. Niektóre z nich są powiązane z określonymi typami statków i zostały oddane do naszej dyspozycji od samego początku przygody którą rozpoczynamy odblokowanym wcześniej pojazdem kosmicznym. Wyróżniamy następujące typy rozszerzeń:

Adv. FTL Navigation - umożliwia wykonanie skoku do dowolnej z odwiedzonych w danym sektorze lokacji.

Automated Re-Loader - pozwala na oddawanie strzałów 15% szybciej. Dotyczy to również działa statku Federation Cruiser. Efekt sumuje się jeśli zainstalujemy więcej niż jedno rozszerzenie tego typu.

Crystal Vengeance - ilekroć nasz statek otrzymuje obrażenia - mamy 10% szans na ukruszenie odłamka, który odbije się w stronę przeciwnika zadając przy kontakcie obrażenia. Rozszerzenie powiązane ze statkiem Crystal Cruiser [patrz - Sekretny poziom (spoilery)].

Damaged Stasis Pod - jest związany z ukrytym sektorem [patrz - Sekretny poziom (spoilery)].

Drone Reactor Booster - zwiększa prędkość poruszania się dronów na pokładzie o 50%.

Drone Recovery Arm - pozwala na odzyskanie przed skokiem użytych dronów które nie zostały zniszczone w trakcie walki. Dotyczy to wyłącznie automatów używanych przez gracza, te które pozostawały pod kontrolą przeciwnika nie zostaną przechwycone.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie