Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FTL: Faster Than Light - poradnik do gry

FTL: Faster Than Light - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Engi Cruiser (B) - The Vortex | Statki poradnik FTL: Faster Than Light

Engi Cruiser (B) - The Vortex

załoga: engi - Engi Cruiser (B) - The Vortex - Statki - FTL: Faster Than Light - poradnik do gry

Wyposażenie

załoga: engi

uzbrojenie: Heavy Ion, Heavy Laser I

zasoby: rakiety (0); części dronów (6)

rozszerzenia: Drone Reactor Booster

Odblokowanie (wykonaj minimum 2 z 3)

nazwa osiągnięcia

opis

Robotic Warfare

Aktywuj w jednej potyczce trzy różne drony w tym samym czasie. Wystarczy użyć trzech prymitywnych dronek, które zużywają na tyle mało energii, że uda nam się aktywować trzy na raz.

I hardly lifted a finger

Osiągnięcie wymaga zniszczenia statku przeciwnika bez użycia jakiejkolwiek broni, posługując się jedynie dronami. Najłatwiej zdobyć na początkowych etapach, po spotkaniu zautomatyzowanego statku bez ekipy i osłony.

The guns... They've stopped

Dezaktywuj w jednej chwili 4 (sub)systemy wroga. Aby zdobyć to osiągnięcie, należy dokupić drugie szybkostrzelne działo jonowe typu Ion Blast II, lub dwa niższej klasy - Ion Blast. Odpowiednie zsynchronizowanie ataku pozwoli zdobyć osiągnięcie.

Uwagi

Chyba najmniej trafiona konfiguracja ze wszystkich które oferuje gra. Niewykluczone, że twórcy wprowadzą pewne poprawki przy zmianach, niemniej - w chwili obecnej statek ten nie oferuje rozszerzenia które umożliwiałoby leczenie załogi na całym pokładzie (patrz - Typ A), dając Ci przy tym wyłącznie jednego członka drużyny. Główny nacisk położono tutaj na drony, które są jednak zbyt powolne aby sprawnie naprawiać pokład i za mało skuteczne aby stawić czoła wyszkolonym przeciwnikom w walce kontaktowej. Jeśli nie jesteś absolutnie pewny, że chcesz przeboleć przygodę w tym modelu statku - unikaj go.