Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FTL: Faster Than Light - poradnik do gry

FTL: Faster Than Light - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zoltan Cruiser (A) - The Adjudicator | Statki poradnik FTL: Faster Than Light

Zoltan Cruiser (A) - The Adjudicator

załoga: 3x zoltan - Zoltan Cruiser (A) - The Adjudicator - Statki - FTL: Faster Than Light - poradnik do gry

Wyposażenie

załoga: 3x zoltan

uzbrojenie: Halberd Beam, Leto

zasoby: rakiety (12); części dronów (2)

rozszerzenia: Zoltan Shield

Odblokowanie

  • Udaj się do sektora domowego rasy Zoltan (jeden z zielonych);
  • Losowa lokacja tego sektora będzie miała zdarzenie w którym napotkasz pokojowo nastawiony statek tej rasy. Jedną z opcji będzie "Hear them out." - wybierz ją.;
  • Po dotarciu do lokacji oznaczonej jako nowe zadanie - zrób wszystko, aby uniknąć walki. Wybieraj same pokojowe kwestie dialogowe ("hail them", "reconciliation", "true progress"). Kiedy statek przeciwnika odleci po tym jak uniknąłeś starcia - rasa Zoltan skontaktuje się z Tobą gratulując zastosowania przekazanych przez nich nauk. Odblokujesz w ten sposób Zoltan Cruiser.

Uwagi

Dosyć pokrętny układ pomieszczeń, który wydłuża czas dostępu do niektórych układów. Początkowa załoga składająca się z członków rasy Zoltan, chociaż idealna tytułem dodatkowego zasilania - beznadziejnie radzi sobie w walce wręcz i przy gaszeniu pożarów. Niewygodne są też naprawy wykonywane przez zoltan, bowiem nawigowanie nimi po statku wiąże się z odcinaniem zasilania od wspieranych przez nich do tej pory systemów. Uważaj, żeby przypadkiem nie pozbawić się w ten sposób na dłuższą chwilę tlenu. Warto więc szybko powiększyć załogę, dzięki czemu ciągłe manewrowanie zolatanami nie będzie potrzebne.