Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FTL: Faster Than Light - poradnik do gry

FTL: Faster Than Light - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zoltan Cruiser (B) - Noether | Statki poradnik FTL: Faster Than Light

Zoltan Cruiser (B) - Noether

załoga: 3x zoltan - Zoltan Cruiser (B) - Noether - Statki - FTL: Faster Than Light - poradnik do gry

Wyposażenie

załoga: 3x zoltan

uzbrojenie: 2x Ion Blast, Pike Beam

zasoby: rakiety (0); części dronów (2)

rozszerzenia: Zoltan Shield

Odblokowanie (wykonaj minimum 2 z 3)

nazwa osiągnięcia

opis

Shields Holding

Pokonaj przeciwnika zanim przebije się przez Twoją specjalną, początkową osłonę (Zoltan Shield). Po prostu uszkodź jego system uzbrojenia zanim uda mi się ją sforsować.

Givin' her all she's got, Captain!

Zgromadź 29 jednostek energii w zasilanych systemach. Musisz rozwinąć reaktor zasilania do maksymalnych - 25 jednostek i zgromadzić na pokładzie 4 przedstawicieli rasy Zoltan.

Manpower

Doleć do sektora 5 bez usprawniania swojego reaktora zasilania. To kolejne osiągnięcie, po którym generalnie wskazany jest restart. Staraj się oprzeć zasilanie o rasę zoltan, w miarę możliwości dokupując kolejne jednostki tego typu. O ile to możliwe - zainwestuj w rozszerzenie Long-Ranged Scanners i staraj się unikać wrogich statków.

Uwagi

Lepszy układ pomieszczeń, dokładnie ta sama sytuacja z załogą co w Typie A i dające więcej rozrywki uzbrojenie. Umiejętne wykorzystanie dział jonowych ułatwi Ci życie i niejednokrotnie umożliwi wyeliminowanie tematu uzbrojenia przeciwnika jeszcze zanim uda mu się przebić przez Twoją dodatkową tarczę generowaną przez rozszerzenie Zoltan Shield. To ważne, bowiem na starcie posiadasz w tym modelu tylko jeden "pasek" zasilania tarczy. To za mało nawet na jedną warstwę standardowej tarczy ochronnej (dla przypomnienia - 1 warstwa to dwa paski), więc jesteś nieco bardziej podatny na obrażenia do czasu kiedy zainwestujesz w ten układ.