Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FTL: Faster Than Light - poradnik do gry

FTL: Faster Than Light - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rock Cruiser (A) - Bulwark | Statki poradnik FTL: Faster Than Light

Rock Cruiser (A) - Bulwark

załoga: 3x rockmen - Rock Cruiser (A) - Bulwark - Statki - FTL: Faster Than Light - poradnik do gry

Wyposażenie

załoga: 3x rockmen

uzbrojenie: Artemis, Hull Mi.

zasoby: rakiety (28); części dronów (0)

rozszerzenia: Rock Plating

Odblokowanie

  • Udaj się do sektora domowego rasy Rockmen (jeden z czerwonych);
  • Losowa lokacja tego sektora będzie miała zdarzenie w którym jedną z opcji będzie "We're going to save them Or die trying", wybierz ją. Na mapie tego sektora pojawi się nowe zadanie;
  • Kiedy udasz się do odpowiedniej lokacji, na miejscu - w pobliżu gwiazdy - znajdziesz dobrze uzbrojony statek który rozpocznie ładowanie napędu FTL. Musisz wytrwać w tych trudnych warunkach na tyle długo, aż przeciwnik skoczy do innego sektora (nie zabijaj go).
  • Po dotarciu do nowododanego znacznika zadania, dostaniesz scenkę dialogową po zakończeniu której odblokujesz Rock Cruiser.

Uwagi

Twardy statek z powolną, ale skuteczną w walce i gaszeniu pożarów załogą. Główny nacisk ogniowy położony został na rakiety, zadbaj więc o utrzymanie ich ciągłego zapasu. Rakietą Hull Mi. staraj się trafiać pomieszczenia "puste" - zadasz dzięki temu bardziej dotkliwe obrażenia kadłuba przeciwnika. Przy gaszeniu pożarów nadrabiaj braki spowodowane szybkością poruszania się Twojej załogi poprzez odpowiednie manipulowanie dużą ilością śluz które znajdziesz na pokładzie.