Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dungeon Siege - poradnik do gry

Dungeon Siege - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dungeon Siege - poradnik do gry

Nie mogę się powstrzymać, by tego nie napisać: jeśli do jakiejkolwiek gry potrzebny jest poradnik to na pewno nie do tej - Dungeon Siege - poradnik do gry

1. Założenia początkowe

Nie mogę się powstrzymać, by tego nie napisać: jeśli do jakiejkolwiek gry potrzebny jest poradnik to na pewno nie do tej. Dzieje się tak dlatego, gdyż "Dungeon Siege" skonstruowany został tak, by jakkolwiek gracz w niego nie grał, zawsze sobie wcześniej lub później poradził. Diabeł jednak śpi w tym szczególe, że może to być wcześniej i stąd niniejszy poradnik, poza zestawem kilku dobrych porad, ma charakter kompendium - zawiera parę użytecznych zestawień, a przede wszystkim kompletny zestaw map z opisem. Tym samym odpowiada przede wszystkim na pytania: jak wykonać taką czy inną misję, gdzie kogoś znaleźć lub gdzie się znajduje wejście do czegoś tam.

Podawanie miejsca występowania takich czy innych przedmiotów nie ma wielkiego sensu, gdyż jest ono losowe (acz losowanie odbywa się na długo przed dotarciem w dane miejsce gracza). Generalna zasada jest taka, iż każdy groźniejszy potwór posiada dużo przydatnych rzeczy. Podobnie każda większa skrzynia. Same potwory wymieniam głównie wówczas, gdy są groźne i występują po raz pierwszy, lecz również staram się opisać z jakimi wrogimi stworzeniami gracz będzie się musiał uporać w kolejnych lokacjach. Podana przeze mnie wytrzymałość przeciwników jest właściwa dla jednoosobowej drużyny. Dla drużyn większych należy ją pomnożyć odpowiednio przez: 1.4 dla dwójki, 2.3 dla trójki, 2.9 dla czwórki, 6 dla piątki, 8.9 dla szóstki, 12 dla siódemki, 14.3 dla ósemki.

Informacje o Dungeon Siege - poradnik do gry

Autor : Borys Shuck Zajączkowski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 21, ilustracje: 26 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Dungeon Siege - poradnik do gry