Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlefield 3 - poradnik do gry

Battlefield 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przygważdżanie | Bronie, Ekwipunek i Specjalizacje | Battlefield 3 Battlefield 3 poradnik, solucja

Przygważdżanie

W grze Battlefield 3 kula, która nie trafia przeciwnika, ale przelatuje w jego pobliżu nie jest kulą zmarnowaną. Kule świszczące przeciwnikowi koło uszu lub trafiające w pobliżu powodują, że traci on znacznie na celności, jego wizja staje się zamazana a proces regeneracji zdrowia zostaje chwilowo zatrzymany.

Widok z perspektywy osoby przygważdżanej - Przygważdżanie | Bronie, Ekwipunek i Specjalizacje | Battlefield 3 - Battlefield 3 - poradnik do gry

Widok z perspektywy osoby przygważdżanej.

 

Przygważdżanie jest jedną z najmocniejszych stron Wsparcia i pod tym względem ta klasa nie ma sobie równych. Mówi się, że siła przygważdżająca jednego żołnierza z Ręcznym Karabinem maszynowym równa się sile przygważdżania piętnastu karabinów szturmowych. Prawdę powiedziawszy, nie ma w tym wiele przesady. Znalezienie się na linii ognia RKM-u skutecznie wyłącza z akcji wrogiego żołnierza na kilka dobrych chwil. Jest to niesłychanie przydatna zdolność, zwłaszcza podczas obrony strategicznego punktu na mapie lub neutralizowania wrogiego snajpera. Przygważdżanie najlepiej sprawdza się we wszelkiego rodzaju przewężeniach, takich jak tunele, bramy, klatki schodowe i korytarze. Wystarczy położyć się na ziemi, rozstawić dwójnóg i rozpocząć ogień zaporowy w stronę nadciągającego wroga.

Korytarz przy Hali Biletowej na mapie Operacja Metro jest doskonałym przykładem i miejsca do zastosowania ognia zaporowego - Przygważdżanie | Bronie, Ekwipunek i Specjalizacje | Battlefield 3 - Battlefield 3 - poradnik do gry

Korytarz przy Hali Biletowej na mapie Operacja Metro jest doskonałym przykładem i miejsca do zastosowania ognia zaporowego.