Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlefield 3 - poradnik do gry

Battlefield 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wprowadzenie | Battlefield 3 Battlefield 3 poradnik, solucja

Battlefield 3 jest grą drużynową, znacznie bardziej rozbudowaną i wymagającą niż większość konkurencyjnych tytułów - Wprowadzenie | Battlefield 3 - Battlefield 3 - poradnik do gry

Battlefield 3 jest grą drużynową, znacznie bardziej rozbudowaną i wymagającą niż większość konkurencyjnych tytułów. Gracz, który nigdy wcześniej nie miał do czynienia z tą serią może czuć się na początku zagubiony i zdezorientowany. Celem tego poradnika jest przybliżenie graczom wszystkich najważniejszych zagadnień związanych z rozgrywką, pojazdami, broniami itp. Ta część skierowana jest głównie do mniej doświadczonych graczy. Ci bardziej zaawansowani również znajdą coś dla siebie, począwszy od dokładnego opisu wszystkich dostępnych w grze przedmiotów oraz medali, po precyzyjny opis ukrytych statystyk wszystkich broni i dodatków.

Opisy zawarte w tym poradniku są w 100% zgodne ze stanem rzeczy na dzień wydania poradnika. Przed jego publikacją pojawiły się już aktualizacje, które znacząco wpłynęły na rozgrywkę, a więc niewykluczone (a nawet pewne), że stanie się tak ponownie. Zmiany te jednak dotyczą głównie statystyk broni, lokalizacji punktów odrodzeń na mapach czy prowadzenia pojazdów. Wszystkie inne zagadnienia pozostają wciąż aktualne.

Mam nadzieję, że niniejszy poradnik będzie stanowił pomoc i bogate źródło wiedzy na temat Battlefield 3 i wszystkich aspektów tej gry - tak dla nowicjuszy, jak i bardziej zaawansowanych graczy. Mam też nadzieję, że niezliczone godziny spędzone na gromadzeniu informacji i materiałów zawartych w tym poradniku oszczędzą wielu z was frustracji i poczucia zagubienia, jakie towarzyszą niejednemu graczowi w pierwszych chwilach z tą fantastyczną grą sieciową.

Na zakończenie napiszę jeszcze raz to, czym rozpocząłem: w Battlefield 3 najważniejsza jest dobra komunikacja i gra zespołowa. Niezależnie od poziomu umiejętności jednostek, to zawsze klucz do zwycięstwa.

Powodzenia na placu boju!

Piotr "MaxiM" Kulka (www.gry-online.pl)