Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlefield 3 - poradnik do gry

Battlefield 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wprowadzenie | Klasy i Specjalizacje | Battlefield 3 Battlefield 3 poradnik, solucja

Skuteczna gra zespołowa zależy w dużej mierze od efektywnej współpracy wszystkich klas - Wprowadzenie | Klasy i Specjalizacje | Battlefield 3 - Battlefield 3 - poradnik do gry

Skuteczna gra zespołowa zależy w dużej mierze od efektywnej współpracy wszystkich klas. Każda z nich ma swoje silne i słabe strony oraz umiejętności, które wzajemnie się uzupełniają. Dlatego tak ważne jest poznanie każdej klasy postaci i jej możliwości. Każdemu graczowi polecam maksymalne rozwinięcie wszystkich klas, co w efekcie da dostęp do bardzo szerokiej gamy ekwipunku i broni oraz pozwoli na odpowiednie dostosowanie się do sytuacji na placu boju. Nie wspominając już o tym, że rozwijanie kolejnych klas postaci daje dużą premię w postaci punktów doświadczenia oraz pozwala zrozumieć metodykę działań wrogich jednostek. W końcu najlepiej można zrozumieć drugiego człowieka stawiając się w jego sytuacji.

Poniższy opis wszystkich klas oraz ich podstawowego wyposażenia pozwoli na ogólne zapoznanie się z ich rolą w drużynie, ale należy pamiętać, że wiedza teoretyczna bez wielu godzin praktyki jest tylko słowami.