Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

The Sims 4 Przed premierą

Przed premierą 2 sierpnia 2014, 14:00

autor: "Luc"

10 największych zmian The Sims 4 – jakie niespodzianki czekają na fanów serii?

Choć nieustannie zarzuca się jej wtórność, liczby nie kłamią – The Sims to jedna z najlepiej sprzedających się marek w historii gier komputerowych. Sprawdzamy jakie nowości znajdziemy w The Sims 4.

Przeczytaj recenzję Recenzja gry The Sims 4 - niezłe nowości w cieniu wyraźnych braków

Artykuł powstał na bazie wersji PC.

Od momentu, w którym po raz pierwszy ujrzeliśmy charakterystyczny, zielony kryształ nad głowami stworzonych przez nas postaci, minęło już blisko półtora dekady. W tym czasie zdążyliśmy zobaczyć cztery generacje konsol, grafika w poszczególnych tytułach przeszła niewyobrażalną transformację, a same gry z prostej rozrywki dla dzieci stały się nieodłącznym elementem popkultury. Jednym słowem – w branży zmieniło się praktycznie wszystko. Wszystko, oprócz sprawdzonej formuły, którą od lat widzimy w kolejnych produkcjach z The Sims w tytule. Zakładanie rodziny, flirtowanie z sąsiadami i budowanie wymarzonego domu – choć podstawy rozgrywki wciąż są identyczne, fanom serii nadal wydają się idealnie odpowiadać. A skoro coś działa i się sprzedaje, po co to drastycznie zmieniać? Wszystko wskazuje na to, że w przypadku nadchodzących The Sims 4 studio Maxis wciąż zamierza kurczowo trzymać się tej uniwersalnej prawdy. Nie oznacza to bynajmniej, iż w „czwórce” nie czeka nas kilka istotnych modyfikacji. Przyglądamy się bliżej nowościom, jakie znajdziemy w kolejnej odsłonie... i temu, czego w niej zabraknie.

TWOIM ZDANIEM

Co sądzisz o zmianach i nowościach w The Sims 4?

Zmiany dotknęły elementów, które działały w poprzednich grach.
56,3%
Nie podobają mi się nowe elementy.
18,3%
Zmiany? I tak zagram, kocham tę serię!
8,4%
Nie interesuje mnie seria The Sims.
6,1%
Twórcy idą w dobrym kierunku.
5,5%
Zmian jest zdecydowanie zbyt mało.
5,4%
Zobacz inne ankiety
Graliśmy w My Summer Car – samochodowy survival dla wytrwałych
Graliśmy w My Summer Car – samochodowy survival dla wytrwałych

Przed premierą

Lato, urlop, własna bryka – My Summer Car brzmi jak lekka, wakacyjna przygoda, ale w rzeczywistości to hardkorowy symulator dla wytrwałych.

Star Citizen -  spełnienie marzeń fanów kosmicznych symulatorów?
Star Citizen - spełnienie marzeń fanów kosmicznych symulatorów?

Przed premierą

Chris Roberts ma prawie 30 milionów dolarów na wprowadzenie w życie nowoczesnej mieszanki Wing Commandera, Privateera i Freelancera. Rozmach Star Citizena jest ogromny, ale równie wielkie są oczekiwania fanów.

Gra Star Citizen, czyli co najlepsze z Wing Commandera, Privateera i EVE Online
Gra Star Citizen, czyli co najlepsze z Wing Commandera, Privateera i EVE Online

Przed premierą

Chris Roberts chce przywrócić blask gatunkowi kosmicznych symulatorów tworząc grę, która połączy jakość bitew i fabuły z Wing Commandera z otwartym światem Privateera.