Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Assassin's Creed: Valhalla Kompendia

Kompendia 26 maja 2020, 16:30

autor: "Vergil"

Wszystko o Assassin’s Creed Valhalla - premiera, cena, wymagania sprzętowe

Niniejszy artykuł stanowi kompendium wiedzy na temat gry AC Valhalla studia Ubisoft, przeznaczonej na PC, PS4 i XO, ale też na PS5 i XSX. Tekst będzie uzupełniany o najważniejsze informacje i materiały.

Assassin’s Creed: Valhalla – kompendium wiedzy. - Wszystko o Assassin’s Creed Valhalla - premiera, cena, wymagania sprzętowe - dokument - 2022-05-31
Assassin’s Creed: Valhalla – kompendium wiedzy.

Po dwóch latach od premiery gry Assassin’s Creed: Odyssey firma Ubisoft odda nam do dyspozycji dwunastą główną odsłonę swojego flagowego cyklu. Assassin’s Creed: Valhalla, bo takie miano nosi owa produkcja, jawi się jako zlepek najlepszych pomysłów z Odysei oraz Assassin’s Creed Origins, doprawiony szczyptą rozwiązań z wcześniejszych części serii i odrobiną zupełnie nowych pomysłów na urozmaicenie rozgrywki. Brzmi jak przepis na sukces? Sprawdźmy to, przyglądając się z bliska poszczególnym elementom omawianego tytułu.

Aktualizacja #4 (16.11.2020): Recenzje i pierwsze wyniki sprzedaży (Premiera i odbiór gry), rozwój gry (DLC), rozdzielczość na konsolach i wydajność na potężnym RTX 3090 (Wymagania sprzętowe i inne technikalia).

Aktualizacja #3 (19.10.2020): Konstrukcja fabuły, bogowie i mityczne krainy oraz automatyczny wybór postaci (Fabuła), rola osady (Osada), wymagania sprzętowe wersji na PC (Wymagania sprzętowe i inne technikalia).

Aktualizacja #2 (22.09.2020): Przyspieszenie premiery (Data premiery), płyta w edycjach kolekcjonerskich (Cena i edycja kolekcjonerska), pierwsze konkrety na temat wersji na Xboksa One X (Wymagania sprzętowe i inne technikalia).

Aktualizacja #1 (24.07.2020): Data premiery (Data premiery), swobodna zmiana płci bohatera w trakcie rozgrywki (Fabuła), kwestia wielkości gry (Mapy i lokacje), „wikińskie pyskówki” (aktywności poboczne), rezygnacja Ashrafa Ismaila z funkcji dyrektora kreatywnego (Wymagania sprzętowe i inne technikalia), świeże zwiastuny i gameplaye (Trailery).

TWOIM ZDANIEM

Grasz jeszcze w Assassin's Creed Odyssey?

Tak
49,8%
Jeszcze nie zacząłem/am
35,1%
Nie, już skończyłem/am
15%
Zobacz inne ankiety
Assassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed: Valhalla