Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 6 września 2019, 14:55

autor: PefriX

MMOholik zagubiony w świecie fantasy. Nie pogardzi dobrą książką lub serialem.

Addony do World of Warcraft Classic – najważniejsze modyfikacje

Premiera World of Warcraft Classic okazała się sukcesem, o czym świadczą kolejki do serwerów. Szybko przekonacie się jednak, że Classic nie wybacza błędów. 10 niezbędnych addonów ułatwi wam wejście w brutalny świat Blizzarda sprzed 15 lat.

2. Deadly Boss Mods

Deadly Boss Mods to jeden z podstawowych addonów w World of Warcraft, który doskonale sprawdza się również w wersji Classic. Odpowiada on za dostarczanie informacji na temat przeciwników w dungeonach oraz raidach. Dzięki specjalnym ostrzeżeniom wiemy z wyprzedzeniem jaki atak wykona przeciwnik lub boss, jaki jest czas odnowienia jego umiejętności oraz kiedy możemy spodziewać się różnych niespodzianek.

W praktyce dzięki Deadly Boss Mods nie trzeba czytać opisów zdolności potencjalnych wrogów. Addon dzięki prostym komunikatom przekaże nam oraz uprzedzi przed wszystkim, co czeka nas w trakcie walki. Modyfikacja jest niemal konieczna, jeśli chcecie raidować.

  1. Addon Deadly Boss Mods pobierzecie w tym miejscu.

Konfiguracja Deadly Boss Mods

Deadly Boss Mods (DBM) to addon, który posiada rozbudowane możliwości konfiguracji – odpowiedni panel wywołujemy poprzez wpisanie na czacie gry komendy „/dbm”. Przykładowo, w Deadly Boss Mods powiadomienia dźwiękowe są docelowo wyłączone. Ja również z nich nie korzystam, ale dla niektórych osób sprawdzają się one o wiele lepiej, niż wyskakujące ikonki (które niekiedy „giną” w gąszczu wydarzeń na ekranie). W tym miejscu można również zdecydować, czy dla wszystkich dungeonów oraz raidów Deadly Boss Mods ma być aktywny, w którym miejscu oraz jakiej wielkości powiadomienia mają być widoczne. Do tego wybierzemy ich kolorystykę, co przyda się osobom cierpiącym na ślepotę barw.

Alternatywa dla Deadly Boss Mods

Deadly Boss Mods nie wszystkim odpowiada, dlatego zachęcam do sprawdzenia BigWigs. Działa na identycznej zasadzie, chociaż zdecydowanie bardziej stawia na dźwiękowe powiadomienia.

World of Warcraft Classic

World of Warcraft Classic

Żerowanie na sentymencie czy ukłon w stronę graczy? WoW Classic nadciąga
Żerowanie na sentymencie czy ukłon w stronę graczy? WoW Classic nadciąga

Choć zapowiedź World of Warcraft Classic spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem nie możemy nie zadać pytania, czy okrojona z wielu ułatwień i zawartości wersja MMORP-Ga nie okaże się ostatecznie niewypałem?

Historia Azeroth w pigułce, czyli wprowadzenie do World of Warcraft: Warlords of Draenor
Historia Azeroth w pigułce, czyli wprowadzenie do World of Warcraft: Warlords of Draenor

Żelazna Horda ruszyła do ataku 13 listopada wraz z premierą najnowszego dodatku do World of Warcraft: Warlords of Draenor. Najwyższy czas odświeżyć swoją wiedzę o uniwersum Warcrafta i przypomnieć sobie, kto jest kim w legendarnej sadze Blizzarda!

Fenomen World of WarCraft
Fenomen World of WarCraft

World of WarCraft to tytuł, który łatwo pokochać, ale też łatwo znienawidzić. Niezależnie jednak od odczuć trzeba przyznać, że w tej grze jest coś wyjątkowego. Nie bez powodu przecież, już od blisko 6 lat wzbudza emocje graczy na całym świecie.